Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egyszerűen rettegek mit...

Egyszerűen rettegek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már rengetegszer voltam fogorvosnál és mindegyiknél félve mentem be. Van egy olyan fogam ami miatt konkrétan úgy mutogat az orvos az asszisztensének, mint egy kiállítási tárgyat. Most ráadásul gyökérkezelésre megyek és tudom hogy mennyire rossz, mert már volt egy ilyen. Mit csináljak hogy jobban elviseljem?
2021. febr. 23. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, túléled azt a pár perces fájdalmat. Ne legyél ennyire életképtelen.
2021. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 alletta ***** válasza:

mielőtt elindulsz, vigasztald meg magad valami finomsággal.

ha sokszor voltál már fogorvosnál, tudod mire számíthatsz. érzéstelenítéssel szerintem elviselhető egy gyökérkezelés.

2021. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy mély lélegzetet és gondolj arra az időkre, amikor már túl leszel rajta! Gondolj bele, hogy mindjárt vége lesz és, hogy most csak egy kicsit bátornak kell lenni! Arra is gondolj, milyen jó érzés lesz tudni, hogy vége van, bátor, ügyes voltál! Hajrá!
2021. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Keress olyan fogorvost, ahol nem fáj a kezelés. (Ott fáj, ahol kevés fájdalomcsillapítót adnak.)
2021. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megengedheted magadnak, akkor keress egy magánt akiről jó velemények vannak. Egy jó doki nyugtat, jelezheted ha nagyon fáj és odafigyel a normális fájdalom csillapításra.
2021. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!