Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Anyának a párja fertőzött és...

Anyának a párja fertőzött és folyton köhög és mégsem hajlandó komolyan venni a vírust, ezerszer mondtam ne jöjjön közel de egyszerűen mintha a falnak beszélnék mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mint egy 5 éves és nagyon zavar, hogy nem veszi komolyan és nem akarom elkapni
2020. okt. 17. 21:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Már mindegy, ha voltál mellette, valószínüleg elkaptad.
2020. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Ha egyutt eltek, elkapod. Mi a problema? 78 eves vagy es szivbeteg, vagy?
2020. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Hát akkor már megfertőződtél, ha koronás, van pozitív tesztje??
2020. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell ahhoz 78 éves idős, krónikus betegnek lenni, hogy aggódj a megbetegedés miatt. Kiesés a munkából, fizetetlen szabadság ki tudja hány hétig, csakhogy egy dolgot említsek... mi már akkor sem találkozunk beteg rokonnal (nem koronavírus, hanem mondjuk megfázás, vagy nátha), mert édesanyámat egy szó nélkül hazaküldené 2 hétre a főnöke, engem pedig az egyetemről zavarnának haza.
2020. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
Nincs értelme tenni ellene, ha egy háztartásban élnek.
2020. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
5-ös biztos így van, de egy normális ember akkor is megpróbálná ilyen esetben a szeretteit védeni. Én szerintem ki se mozdulnék egy különszobából és ha muszáj, azt is csak maszkban.
2020. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
utolsó: köszönöm és igen. végre valakinek van esze.
2020. okt. 18. 09:22
 8/20 A kérdező kommentje:
és a 4-esnek is.
2020. okt. 18. 13:06
 9/20 anonim ***** válasza:

Miért kell mindig koronára gondolni ha valaki köhög?

Én is beteg voltam és csak simán megfáztam. Attól hogy van egy vírus még léteznek sima megfázásos betegségek is. Nem kell betegesen parázni.....jézusom

2020. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9-es jobb félni mint a lélegeztetőgépen :/ sajnos ez ilyen, és egy ideig így is marad, nagyon hirtelen jött ez a vírus, kicsit mindenki fél
2020. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!