Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj a foghuzas...

Mennyire fáj a foghuzas zsibbaszto nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a tutol és kicsi a fájdalom tűrő képességem.

2021. márc. 2. 12:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem anélkül kegyetlenül.
2021. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Kérjük inkább.
2021. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor nem megyek el.Az alsó bölcsesség fogamat kéne húzzák és sokaktol hallottam hogy ez borzasztóan fáj még zsibbatoval is
2021. márc. 2. 12:32
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha normálisan le van zsibbasztva, akkor nem fáj, csak érzed, hogy feszegetik. Injekció nélkül szerintem kb felérne egy kínzással.
2021. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Csak a zsibbaszto így se hat és akkor semmi értelme beadni még azt is ezért írtam hogy anélkül.
2021. márc. 2. 12:42
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nyugodtan, ha ki kell szedni, akkor felesleges halogatni csak gondot okoz. Nekem 15 perc alatt megvolt. Az érzéstelenítést ki lehet bírni, kb. 10 msp. A fogászati élményeim közül a bölcseségfog húzása kevésbbé fájt, mint pl. a fogkő leszedés.
2021. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem az érzéstelenítéstől félek hanem a fájdalomtól. Mert hiába adnak zsibbasztot nem hát mer ki kell mutsek a bölcsesség fogamat és be van teljesen gyulladva és azt mondta a doktornő hogy keszuljek fel rá hogy ez egy nagyon fajdalmas beavatkozás lessz. Mert gyulladt fognal nem hat a zsibbaszto.
2021. márc. 2. 13:03
 8/19 A kérdező kommentje:
Már éltem át azt hogy milyen zsibbaszto nélkül a foghuzas két évvel ezelőtt. És borzalmas. De az hogy még gyulladásban is van ez még rosszabb.
2021. márc. 2. 13:05
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
És a begyulladt bölcsességfogad most nem fáj? Vagy azt el tudod viselni bármeddig? Komolyan nem értem az ilyet.
2021. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Elmész, beadják a zsibbasztót ha nem hat akkor meg mondod, hogy köszönöm így nem húznak, adjanak valamit ami leviszi a gyulladást. De ha nem mész el, akkor szenvedsz amíg teljesen elrohad a fog?
2021. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!