Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj a foghuzas...

Mennyire fáj a foghuzas zsibbaszto nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a tutol és kicsi a fájdalom tűrő képességem.

2021. márc. 2. 12:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

E

Amikor izomból megcsavarva kitépte a fogamat, sírva elkaptam a fejem, mire a hárpia (a fogorvos - szerk.) rámripakodott, hogy ha összevérzem a székét, még le is mosatja velem. És még zsibbasztot se adott.



Egy másik alkalommal amikor anyuval voltam akkor már annyira féltem hogy nem mertem ki nyitni a számat .Be ültem a székbe és erővel kellett szét feszítse a számat. El akartam menekülni de anyum le fogta a kezem meg a lábam az asszisztens pedig a fejemet fogta le.



És megint ki húztak egy fogam amit ki is kellet de mivel nem adott zsibbasztot úgy fájt hogy úgy üvöltöttem a fájdalomtól hogy szerintem utcakkal arrébb is hallani lehetett. Ez brutális volt három műtétre is kell menjek most ezen és a következő héten de nem megyek mert az brutálisan fájdalmas. De igen fáj de nem szeretnék még egy pár ilyen élményt

2021. márc. 2. 13:15
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj már, de minek írod mar a 3. bejegyzést pontosan ugyanazzal a problemaval ide?

Mindegyiknél megmondták, hogy erdemes szurit kapni, és úgy általában erdemes fogaszatra járni és ellatatni magadat. A felelmedet meg senki más nem fogja lekuzdeni helyetted.

2021. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Kérd altatásban, vagy éber szedálásban.

Ennyi.

2021. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok egy műtéten
2021. márc. 2. 16:33
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Feltettél egy kérdést, és átmentél önsajnálatos hisztizésbe.

Kérj antibiotikumot a háziorvostól, hogy mire menni kell ne legyen gyulladt, vagy magánban altatás/éber szedálás, vagy tűrsz.

2021. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Már túl vagyok egy műtéten.

És nem altattak se nem szedaltak hanem tűrtem . Borzasztóan fájt de legalább eggyel meg vagyok.

2021. márc. 2. 17:36
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem sebeket varrtak össze. Kibírtam
2021. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy nem húznak sehol szuri nélkül. Az kínzás, régen alkalmazták is. Szurival kb semmit se lehet érezni.
2021. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kérdező itt elég nagy tudatlanságban él. Ha gyulladt a fog akkor elsőnek hazaküldenek és gyulladáscsökkentőt kell szedni pár napig. Sosem húznak/műtenek fogat érzéstelenítő nélkül.
2021. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!