Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fájhat a fogam ha...

Mitől fájhat a fogam ha fogorvos szerint nincs vele gond?

Figyelt kérdés
Jobb felső metszőfogamról van szó, mert fájt januárban először. Fogorvos azt mondta pici lyuk és betömte. Majd panoráma röntgenre küldött mert csak fájt, de az se mutatott semmit. Kopogtatasra nem érzékeny se hidegre se melegre se harapásra. Csak mintha úgy zsibogna egész nap vagy hogy mondjam. Januárban 2 hét után elmúlt magától de most pár napja megint kezdődött. Lehet esetleg ahhoz köze, hogy éjszakai harapásemelő sínt kell hordanom mert szorítom a fogaimat?

#Fogfájás, fog, metszőfog,
2021. ápr. 2. 13:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Már kalciumot is vettem nem e vitaminhiány
2021. ápr. 2. 13:46
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Anno nekem is így volt, sőt annyira fájt, hogy azt mondtam már mindegy mit csinálnak vele csak legyen valami. Fogorvos megnézte, rtg. készült, semmit nem látott, kocogtatásra sem fájt, azt mondta, hogy van ilyen, de egyelőre nem tud vele mit tenni, viszont másnap már semmi baja nem volt, meg utána sem x évig.
2021. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Férjemmel sátorozni voltunk Kőszegen jópár éve. Egy teljesen egészséges fogát kellett kihúzatnia hátulról.

A fogdoki sem értette, mi lehet a probléma.

Kihúzta a fogat, utána minden fájdalom megszűnt a férjemnek.


Nagyon-nagyon fájt neki, és semmi nem látszott rajta!

2021. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En es mas ismeroseim is ugy jartunk ilyen sztorinal, hogy talan elmt a fajdalom, de vissza-visszatert, es mikor begyulladt a fog, akkor egyertelmu volt. Nem szuvasodas miatt fajt, hanem pl egy pici, de mely tomes nyomta az ideget. Allitolag rontgen sem mutatta.
2021. ápr. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Inyem van begyulladva voltam ma fogorvosnál.
2021. ápr. 7. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!