Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Emlúlik a fogfájásom, vagy...

Emlúlik a fogfájásom, vagy kihúzzam?

Figyelt kérdés
Agorafóbiás vagyok és nem megyek ki a házból, mert menten elájulnék. Több mint 2 éve gyökérkezelt fogam fáj, kívülről semmi sem látszik, mert szépek a fogaim. De már hetek óta az ideg, alul iszonyatosan fáj. Evésnél nem okoz problémát. Nem nyílalik, csak folyamatos fájdalom van benne, mostmár nem is igazán alszom. Lidocaint spriccelek be rá napi többször, az valamennyire segít, miután elzsibbad. Ha már kirothad az az ideg, vagy valami, ami fáj, akkor elmúlik? Vagy egyszerűbb, ha veszek egy kombináltfogót és Lidocain + házipálinkával elzsibbasztva kipattintom a fogat egy az egyben? Köszönöm a segítséget előre is. UI: Bárki bármit ír, úgy sem megyek fogorvoshoz. Kibírnám húzni magamnak, tudom, mert egyet már kihúztam pár éve és kibírtam, semmi nem lett.

2021. máj. 8. 10:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Hála Istennek! Gratulálok!!!!!
2021. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszi. Nagyon jó érzés, hogy nem fáj. Persze a zsibbasztó majd ha kimegy, még fájni fog, de az már biztos olyan lesz mint az elmúlt napok, főleg a hétvége. Micsoda megkönnyebbülés...
2021. máj. 10. 17:56
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Akkor megint ne menj ki evekig a hazbol , buzlodjel bent nyugodtan. Edes istenem milyen szagok lehetnek ott
2021. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Na vajon milyen, okoska? Szerinted ha itthon vagyok egész nap, nem érek rá takarítani? Vagy tusolni? Látom nagyon szúrja valami a szemed, vagy csak azt lesed, hogy kibe tudsz belekötni ezen az oldalon.
2021. máj. 10. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!