Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alsó bölcsességfog felső...

Alsó bölcsességfog felső bölcsességfog eltávolítás különbségek? Be vagyok parázva teljesen.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már volt 2 felső bölcsességfog műtétem illetve egy sima felső fog műtéti eltavolítása.

1 hónapja elmentem hogy kiműtsék az alsó bölcsesség fogam is mert sajnos az is iny alá tört es szuvas is rendesen. De.. A fogam valamilyen oknál fogva nem tudták érzésteleníteni. A maximális lidokain se zsibbasztott el. Igy nem kezdtek hozzá mert az egy kínzás lett volna hanem kaptam uj időpontot. Hallottam már olyat hogy nehezebb zsibbasztani alul mert sűrűbb a csont, de rettegek ezek után újra elmenni. Mi lesz ha újra nem sikerül? A csont sűrűségre azért nem gyanakodom, mert előtte volt egy gyökérkezelésem, szintén alul csak a masik oldalon, es ott rögtön zsibbadtam rendesen. A doki szúrhatot rosszul vagy én vagyok ilyen szerencsétlen? Próbálkozzak más orvosnál? Vagy merjek újra ide visszamenni? Sajnos fajdogal a fogam egyre többször igy sokáig nem szeretném hordozni de persze érzéstelenítés nélkül kiműttetni sem ☹️

Valakinek volt mar hasonló tapasztalata? A felső ket bölcsesség fognál semmit nem éreztem fájdalmat. Az alsó is ugyanolyan érzés kellene legyen? Vagy az az erősebb csont miatt rosszabb?



2021. szept. 14. 19:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szedj antibiotikumot és biztos nem lessz gond.

Szurkolók neked én már a vároban ülök mindjárt én következnek.

2021. szept. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Jajj, belegondolni is szörnyű h érzéstelenítés nélkül vágsz bele.

Mit csinálnak most?

2021. szept. 15. 10:08
 13/14 anonim ***** válasza:
Ki húzzák három fogam
2021. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Majd beszámolok neked róla privatba hogy milyen volt.
2021. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!