Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol találok Magyarországon...

Hol találok Magyarországon olyat, ahol sok év után végre kivennék a bölcsességfogamat az íny alól?

Figyelt kérdés

4 fogorvosnál voltam az elmúlt években vele, köztük egy magán szajsebészeten, ahol közölték nem látják, nincsen (persze, mert az íny alatt van), nincs mit kivenni. Körzeti szintúgy, a magánfogorvosom szerint ki fog férni. Akihez előtte jártam szerinte is. Sima szájsebészetre beutaló kellene. Vidéken csak ennyi lehetőség van. Meg ezek után félek, máshol is hülyének néznek...


A baj csak az, hogy ki nem nő, de elől nagyon durván összenyomta, rendszeresen úgy fáj, mint ha fogszabályzóval huzatnék, van, ami nagyon kifordult.


Pestre tudnék felmenni, de nem igazán van útiköltséggel együtt 100.000 forintom erre, vagy még több, ha az alsót is kell.


Komolyan, rendesen hülyének érzem magam, hogy egy nyamvadt fogat nem szednek ki, meg ennyit kell érte küzdeni. De ha kiférne is (3 év alatt nem tudott), akkor is meg lehetne szabadulni tőle, mert értelme nincs, de gondot okoz. Egy időben beletörődtem, hogy ok, de elöl összenyom mindent.


2021. okt. 12. 11:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ott voltam, nincs olyan intézmény, hogy "röntgen", fogászati rendelő van... Ott meg nem én döntök, meg nem én kezelem... Arról nem beszélve, hogy nekem szájsebész kellene, tudom, hogy rosszul nő, meg meg akarok szabadulni tőle. Röntgennel nincs megoldva.
2021. okt. 13. 18:38
 22/24 A kérdező kommentje:

"Magánban nem kell. Azt csinálnak, amit kérsz."


Nem azt csinálta... De megírtam privátban. Amúgy röntgen nem elég... Műtét kéne mellé.

2021. okt. 13. 18:40
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem kell magánba menned.Elméssz a körzetes fogorvoshoz megmondod nagyon fáj.Ott nincs röntgen ,hanem el fog küldeni.Ha nem akar akkor mondd neki hogy szeretnél elmenni.
2021. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

“Nem azt csinálta... De megírtam privátban. Amúgy röntgen nem elég... Műtét kéne mellé.”


Na ise figyelj, ha tenyleg semmilyen mas modon nem tudsz rontgenhez jutni, (amit ketlek), akkor fogod magad, es oscar-dijas alakitasjent orditva, jajveszekelve beallitassz a surgossegire, hogy AZONNAL huzzak ki a fogad, mert mindjart megorulsz tole.

Ha ezek utan sem rontgeneznek, huznak, akkor soha.

2021. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!