Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A gyökérkezelés az fáj? . (2...

A gyökérkezelés az fáj? . (2 kérdés)

Figyelt kérdés

1. kérdésem: a gyökérkezelés fáj-e, és mit csinálnak?

2: Hogy lehet hogy a jobb felső fogamnál elérzéstelenítette ( inekciót adott az inyemre és a szjpadlásomra), és amikor furta akkor fájt.

3. kérdésem: az orvos aki kifurta az azt mondta hogy csak simán betömi. Ma egy másik orvoshoz kerültem azt modta hogy gyökérkezelés is kell. Ez hogy lehet..... ( Erre azt mondtam hogy majd pénteken visszamegyek)


2010. szept. 7. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

1.nem fáj,mivel érzéstelenít.Az idegeket távolítja el a fogból a doki.

2.Lehet,hogy gyulladásban van erőteljesen a fogad amit nem lehet totál érzésteleníteni.Vagy kevés cuccot kaptál...

3.Minden doki mást mond mint az előző!

2010. szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem fáj, mert totál érzéketlen lesz, ha injekciót ad.

Nekem is fáj amikor fúrja, legalábbis olyan érzésem van

Egyetértek az előttem szólóval

2010. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Keress egy jó magán fogorvost, és mindig hozzá menj.

Régen én is féltem a fogorvostól, de mióta találtam egy jót azóta nem félek, és semmi nem fáj, bármit csinál.

Ha érzek valami kis fájdalmat, akkor rögtön ad még egy szurit, hogy ne fájjon. Persze, sokba kerül, de szerintem megéri, ezen nem szabad spórolni.

2010. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!