Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fájdalmas a gyökérkezelés?

Nagyon fájdalmas a gyökérkezelés?

Figyelt kérdés
Jovoheten fogjak gyokerkezelni egy fogamat de nagyon felek mert legutobb csak fúrta a doki de épphogy hozzáért kikerekedett a szemem rendesen. Pedig 3 erzestelenito volt bennem 😅 igaz csak otthon kezdett el hatni… szoval mik a tapasztalatok? Rettegek bakker…

2022. márc. 21. 23:26
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
20# de a szuri hatni fog azért ugye? :O
2022. márc. 24. 15:22
 22/55 anonim ***** válasza:
Biztosan. Ha úgy hirdetik magukat, hogy fájdalommentes fogászat, akkor megoldják.
2022. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
#22 igazából nincs benne a hirdetésbe de a vélemények jók róla amit olvastam az oldalukon
2022. márc. 24. 16:15
 24/55 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát ez nem azt jelenti, hogy nem fog egyáltalán fájni. Ahova járok ott is így hirdetik. Ez csak azt jelenti, hogy mindenre adnak eleve érzéstelenítőt szerintem, vagy hogy ez benne van az árban, ilyesmi meg, hogy ők úgy dolgoznak, olyan technikákkal amikkel pluszban nem okoznak fájdalmat és ennyi. Az, hogy mennyire fáj majd attól is függ, hogy milyen a fájdalomtűrő képességed.
2022. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Nekem az injekció kellemetlenebb volt legutóbb szerintem.. amikor azt beadta.
2022. márc. 24. 19:07
 26/55 A kérdező kommentje:
#24 neked azért fájt kevésbé mert előtte nem volt begyulladva? Vagy csak kevésbé?
2022. márc. 24. 19:25
 27/55 Ypszilon1980 ***** válasza:
Be volt gyulladva nagyon, csak szedtem antibiotikumot előtte 1 hétig majdnem. Nekem alapból nagy a fájdalomtűrő képességem, tehát ha valamim dolyamatosan fáj, akkor azt el tudom viselni nagyon sokáig, de a fogamat mikor piszkálják az azért sokkal rosszabb, mert a fájdalom hirtelen felkészületlenül ér. Legutóbb mikor kaptam szurit, akkor is fájt, csak nem hirtelen az az éles fájdalom ért,emiatt én azt nem érzem fájdalomnak már egy szint után. Nálam ezért van az, hogy már mikor orvoshoz megyek a fájdalomt miatt, akkor már az ínyem vagy a fél arcom be van dagadva. Van most egy lyukas fogam, ami be lesz tömve nemsokára, doki meg meglepődve kérdezte is, hogy ez nem fáj? El is kezdte piszkálni és semmi,de pl. az egyik ismerősöm erre már gyógyszert szedne.
2022. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
27# akkor tényleg nagy a fájdalomtűrő képességed! :O nekem nagyon kicsi sajnos… nem tudom elviselni.
2022. márc. 24. 20:33
 29/55 anonim ***** válasza:
27-es lehet, hogy azért nem fáj, mert már nincsenek benne idegek, annyira tönkrement.
2022. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
#29 erről én is hallottam
2022. márc. 24. 20:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!