Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Korona felragasztàsa után...

Korona felragasztàsa után másnak is érzékeny volt az inye?

Figyelt kérdés
Elől van egy 4-es híd. 2 csiszolt fog meg 2 pótlás. 1 hétig ideiglenes ragasztóval volt feltéve, nem volt vele gond. Ma ragasztottàk fel véglegesen, de a 2 csiszolt fognál a korona ahol összeér az ínyemmel ott picit piros meg mintha égne is. Ez normális még ilyenkor vagy esetleg a ragasztótól lehet? Pedig direkt kérdezte a doki, hogy rendben van e minden, mert ez már végleges ragasztás lesz.

#Fogpótlàs, korona, híd,
2022. márc. 24. 14:28
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem 3 hónapja érzékeny, de többször mentem vissza, mindig csiszolt belőle egy kicsit, jobb lett, de még mindig fura az ínyemnél.
2022. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogy csiszolt? Olyankor leszedi? Azaz érdekes eddig jó volt a másik ragasztóval. Olyan mintha érzékeny is lenne a csiszolt fog alatta, pedig eddig nem volt az.
2022. márc. 24. 14:49
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem szedi le, felragasztva tudja csak már amit így lehet megoldani. Nem tudom mi miatt van nálad ez, más a ragasztó is, vissza kell menni, hogy nézze meg.
2022. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Irritálhatja ott maradt ragasztócement darab is. De ha konkrétan az ínyed érzékeny, szerintem fogmosási gond van. Puha sörtéjű fogkefével (pl. Curaprox), 45 fokban döntve körkörösen kell az ínyszélt mosni. Először érzékeny, de pár nap után szépen helyre fog jönni.
2022. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fájni nem fáj, meg nem feszül, nem nyom csak piros. Remélem pár nap és elmúlik. Puhasörtéjű fogkefét használok.
2022. márc. 25. 14:25
 6/6 A kérdező kommentje:
1-2 helyen látok még pici ragasztó darabot is, de nem merem leszedni nehogy megsértsem még jobban. Majd lekopik
2022. márc. 25. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!