Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Voltam fogorvosnal, 3 injekció...

Voltam fogorvosnal, 3 injekció után is fájt a foghuzás, el küldött az orvos és még fizetnem is kellett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. jún. 2. 14:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
23%
Ha felennyire lenézőek lennének az orvosok, mint a #19-es, akkor talán a betegek sem félnének megmondani, ha bajuk van és jobban megbíznának az orvosokban, nem ilyen szenny oldalakon keresnének választ, mint ez vagy a webbeteg.
2022. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 kretens ***** válasza:
100%
Én műtőssegéd vagyok egy megyei kórházban.Nálunk jó fej a szájsebész.Persze tudni kell hogy más egy kórház és más egy rendelő.A kórházban a szájsebészetnek van betegágy osztálya.Szóval nálunk már volt többször is olyan hogy ha valakinek gyullatt foga volt jól feldagadva és nem hatott az injekció akkor azt csinálta a szájsebész hogy egy kis kék branült bevezetett a páciens kézfejében lévő érbe és dormikumot adott be rajta.Ettől a fájós fogu megnyugodott és a fájdalom is nagy mértékben csökkent.Utánna ultracain injekciókkal körbelőtte a fájós fogat plusz attól függően melyik oldalon van a fog azon az oldalon a szájban a hátsó ideggyökbe is beadott ultracaint.Ezek után mert több ilyennél is jelen voltam senkit nem láttam orditani vagy jajgatni a fájdalomtól sőt inkább mosolygott mindenki a húzás után.Amig a dormikum hatása el nem múlott addig befektették az osztályra az embert.Négy öt óra múlva boldogan távoztak.
2022. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!