Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Titeket ért már kellemetlen...

Titeket ért már kellemetlen reakció a fogorvos részéről, mert szúvas volt a fogatok? Ha nem, akkor melyik rendelőben voltatok?

Figyelt kérdés

Engem igen, többször, gyerekkorom óta.


Tartok is a fogorvostól a megaláztatás miatt, hogy "miért nem mosom rendesen és jövök hamarabb".. Hát ezért a reakció miatt és egyébként rendesen mosom.


Most megint húztam egy ideig, mennem kellene, de nem merek és ahogy lenni szokott, rosszabb lett. Igen, tudom felnőtt problémák.. Arra gondoltam olyanhoz megyek, akinél van pozitív tapasztalata másnak! Budapestiek véleménye érdekel, olyan embert helyet/dokit keresek, ahol nem alázzák meg az embert!


2022. jún. 19. 13:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem budapesti vagyok de én is most szerettem rendbe a fogaimat, vagyis egy szájsebészeti beavatkozás még hátra van de 4 fogamat betömettem. Húztam sokáig, sajnos. Úgy voltam lesz ami lesz, akármit is mondanak az embernek, azért jobban ki lehet bírni azt a fél órát mint hogy teljesen tönkremenjen az ember foga, amit mindenki láthat és még sok kellemetlenséget is okozhat. Tőlem a körzetis annyit kérdezett, hogy miért nem mentem, hát nem vettem eszre hogy rosszak? Mondtam, hogy de... de végülis jobb később mint soha 🤷‍♀️
2022. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!