Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi történik, ha bölcsességfog...

Mi történik, ha bölcsességfog műtét után nem hat az antibiotikum?

Figyelt kérdés
Erős, fokozódó fájdalom két nap antibiotikum után is. Mindent betartottam. Nyilván műhiba történt. Vissza kell utaznom 2 órás útra. Gondolom újabb műtét következik. Most viszont nem tudnak érzésteleníteni. Hogy lehet ezt kibírni? Történt ilyen valakivel? Egyáltalán megtörténhet ilyen? Hogy nem hat az antibiotikum?

#fájdalom #bölcsességfog #műhiba #hatástalan antibiotikum
2022. aug. 28. 06:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy a kórokozó rezisztens az antibiotikumra. Ez az indokolatlan antibiotikum használat miatt alakul ki, azt mondják. Ez nem műhiba.
2022. aug. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Te most komolyan azt hiszed, hogy az antibiotikumtól nem fog fájni? Pláne 2 nap után?
2022. aug. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es! Valóban,az antibiotikum rezisztencia oka az indokolatlan antibiotikum használat, amire számos példa van az orvosi gyakorlatban. Ebben az esetben azért történt műhiba, mert tudták, hogy ugyanezt azt antibiotikumot szedtem a gyulladt bölcsességfogamra májusban. Tehát 3 hónapja. Ez szakmai hiba.
2022. aug. 28. 07:00
 4/17 anonim ***** válasza:
Na, ha ilyen okos vagy, akkor tudnod kellene magadtól is, hogy mi lesz a továbbiakban ;)
2022. aug. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy volt szakmai hiba, te fogyi. Ha nem tanulták soha biológiát, akkor ne is próbálj meg a témában okoskodni, mert ugyanúgy befürödsz, mint most
2022. aug. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es! Mivel egy csontműtétről van szó, nyilván fáj. Akár hetekig fájhat. Ami arra utal, hogy nagy baj van, az a fájdalomban mutatkozó tendencia. Az antibiotikum óta ugyanis nem jobb lett, nem stagnál, hanem rosszabb lett. Eleve azért kaptam az antibiotikumot, mert a 3.napon rosszabbodni kezdett a fájdalom (a műtét után rögtön nem írták fel, ez is szakmai hiba). És igen, kettő nap után az antibiotikumnak hatnia kell. Főleg, hogy a normális napi 2 helyett napi 4-et szedetnek velem, mert nem írták fel időben. Sajnos ez nem segít, mert nem a jót írták fel.
2022. aug. 28. 07:04
 7/17 A kérdező kommentje:
Természettudományos PhD-m van, fogyi. Te ne okoskodjál, nem neked fáj. Tudom, hogy mi fog következni: Újabb műtét. Azt szerettem volna megtudni, hogy az mivel jár. Olyantól, akivel ez történt. Mivel ez rád nem vonatkozik, tipli van.
2022. aug. 28. 07:06
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Fura, nekem is, de nekem a témában, a buta kommentedből ítélve neked meg nem. Földrajz, matek?

Iszonyat, hogy milyen h.lyeségeket böfögsz ide sértődötten, hátha igazat adunk neked, röhej :D

2022. aug. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kémia.
2022. aug. 28. 07:11
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Gondoltam, akkor kémia témakörben okoskodj, ezt meg hagyd meg annak, aki ért is hozzá
2022. aug. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!