Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért törhetnek le a fogaim?

Miért törhetnek le a fogaim?

Figyelt kérdés
Röviden: pánikbeteg vagyok ezt úgy probálom orvosolni ha rosszul vagyok kell hogy legyen nálam cukros üditő vagy gumicukor.Ezek miatt elkezdtek romlani a fogaim és először elkezdett mogyoróba beletörni az egyik.Ezt megcsináltattam majd követte egy másik kenyérhéjjal majd azt is megcsináltattam amit inkább kihuzattam végül.Volt hogy csak a nyelvemmel toltam meg egy kicsit és ugy is letört.Jelenleg is van egy két letört fogam.Már egy ideje próbálok kálciumot magnéziumot szedni hátha mosok napi 2szer fogat esetleg tudnátok valami tippet adni hogy tudnék ezen változtatni esetleg másik fogkrém vagy valami gyogyszer,de ha a pánikbetegséggel kapcsolatban is tudnátok segiteni nagyon hálás lennék.

2022. nov. 5. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Követem.
2022. nov. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
D.vitamint egyél, kálciumot. Amúgy legjobban a sav teszi tönkre a fogakat. Nincs refluxod?
2022. nov. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd el a cukros üditőt és a gumicukrot sürgősen, ha nagyon kell, akkor vegyél cukormentes cukorkát. Gyomrod nem szokott égni, nem jön fel sav?
2022. nov. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elhagynám tényleg de a rosszullétek miatt nem megy
2022. nov. 7. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!