Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy törhetnék ki a jelenlegi...

Hogy törhetnék ki a jelenlegi életemből?

Figyelt kérdés

Nagy nulla vagyok.

Nem hiszek magamban.


A szüleim segítség nélkül nem megy.

30 vagyok és lúzer.

Eddig is a nyakukon élősködtem.

Önerőből semmit sem értem el,semmit nem tudok felmutatni.

Bezzeg az unokatestvéreim.

Alig adtam nekik bármit is.Büszkék sem lehetnek rám. Inkább csak púp vagyok a nyakukon.

Mindig önállótlan voltam.

Kifizetnék a jogsim. Mert nincs !!

El tudnék menni külföldre, de nincs pofám 1000-1500 eurót kérni tőlük, hogy elindulhassak.

30 éves koromra ennyi pénzt sem tudtam összerakni.

Az egész életem értéktelen.

Nem tudom mit csináljak.



2015. nov. 23. 10:15
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Csernustól olvastam, hogy : A bűntudat nagy úr.Így néz i amikor önmagunkat húzzuk karóba.


Nekem sok éve sok minden miatt van bűntudatom.

2015. nov. 23. 10:17
 2/18 anonim ***** válasza:
Mit csináltál az elmúlt 10 évben?
2015. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha már eddig is segítettek, nyugodtan fogadd el az induláshoz szükséges eurót. Majd, ha kint összeszedted magad, visszaadod kamatostul és büszke lehetsz magadra. Indulj el az utadon. Sok sikert! (N)
2015. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkó lenni, de az önsajnálaton kívül próbáltál egyáltalán elérni valamit?
2015. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

az elmúlt 10 éven?

Napot loptam,időt vesztegettem.

Elpazaroltam. A semmire. Unatkoztam.

2015. nov. 23. 11:58
 6/18 anonim ***** válasza:

Akkor te is átlátod hol a hiba, nem? Kezdhetnél mondjuk munkakereséssel.

Te magad is átlátod mekkora gyökér vagy, hát tegyél ellene! Mi a problémád konkrétan?

2015. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Hasonló a helyzetem, annyi szerencsém van hogy 11 évvel fiatalabb vagyok de hasonlóan érzek. Nekem is mindenki azt mondja változtass... de mivel azt sem tudom alapjaiban mi hogy működik, ami másnak teljesen alapvető dolognak számít én elkezdeni sem bírom. Tehát szerintem egyedül nagyon nehéz, szinte lehetetlen. Ha tényleg változtatni akarsz, akkor muszáj elmennek pszichológushoz, aki majd tovább küld terápiára, ez az ára a normális életnek, ez az út vezet oda. Mi rába*ztunk, más látod hogy itt is okoskodik azt sem tudja miről van szó és egyból benyögi a legalapvetőbb dolgot amit ő tenne... a gond ott kezdődik hogy nem neki kell tennie.
2015. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

7-es, nekem a párom volt ilyen amikor összejöttünk, szóval van fogalmam róla, hogy milyen ez. Én ráztam gatyába a 29 éves fejét, nem tudom hol tartana, ha nem jövünk össze. És a családja volt az oka mindennek. Ők taposták a földbe az önbizalmát, állandóan belé sulykolták, hogy semmire sem fogja vinni az életben, mindent elintéztek helyette, nem hagyták hogy a saját életét élje.

A kérdezőnek is kéne valaki aki rendbeszedi, ez tény. De önbizalmat egyedül is magára tud szedni, és munkát is találhat egyedül.

2015. nov. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Őszintén szólva, ha összetudott szedni egy lányt, akkor az ő gödre közel sem volna olyan mély, annyira biztos nem mint amennyire én érzem.
2015. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Lehetséges, ezt csak te érzed pontosan. Bár a mai napig van, hogy megjegyzi, hogy nem érti miért maradtam mellette, de az ilyen gondolatait csírájában kinyírom, mielőtt eluralkodna rajta.
2015. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!