Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezzel a betegjogi képviselőhöz...

Ezzel a betegjogi képviselőhöz mehetnék?

Figyelt kérdés

30 vagyok életem első lyukas foga volt.

Elmentem a körzetis fogorvoshoz, aki nemrég óta rendel nálunk. Egy apró lyuk volt a fogamon. Fúrta, faragta, betömte. Jeleztem, hogy túl púposnak érzem. Az volt a válasz, majd kopik.

Az lett a vége, kitört a fogam oldala. Kb 4 hónap alatt. Gondolom a nyomástól széthasadt.

Visszamentem 3 hete vele. El sem akart látni, mondván tb alapon 1 éven belül 2x nem nyúlhat ugyan ahhoz a foghoz.

Erélyesen mondtam, akkor így marad?! Ismét fúrta, faragta, gyökérkezelte. Ideiglenes tömést kaptam.

1 hét alatt konkrétan a fogam fele kihullott, a tömés pedig elmálott.

Most a fogam külső oldala van, plusz a gyökér. Arra tudok gondolni, hogy nagyon vékonyra csiszolta az oldalát,

Visszamentem, mára visszarendelt. Mondtam neki, hogy kitört, pedig nem is azon az oldalon ettem, ugs érzem nem az en hibám. Célozva rá, higy ismét elcseszte.

Belelesett a számba, majd közölte, hogy 28ezer a csap, 50ezer a korona. Vagy kihúzza.


Most egy éppen lyukas fogat tönkretett és én fizessek 80ezer ft-ot beki?!


Ezzel a betegjogi képviselő tudna kezdeni valamit?


2023. ápr. 4. 18:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A helyedben harmadszor is hozzá mentek kezelésre, hogy még több kárt okozzon. Hülyeségre nincsen gyógyír.
2023. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

11!

Kösz a hasznos választ....

2023. ápr. 5. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!