Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Igénytelennek tartotok emiatt...

Igénytelennek tartotok emiatt egy fiatal lányt?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon rosszak a fogaim. Elől szépek, szabályosak és egészségesek, ami látszik, de a 6-os, 7-es fogam mind rossz. Na viszont nem hagytam őket elrohadni, naponta mosok fogat 2-3x, félévente járok fogorvoshoz, mégis így jártam. Nyilván nem hagytam őket szuvasan, megcsináltattam, csak rossz érzés, amikor velem egykorú lányok mondják, hogy egy rossz foguk sincs. Egyszer beszéltem erről egy pasi haverommal és azt mondta, hogy “mosni kéne”-(közben 2x olyan fehér a fogam, mint neki)

Tehát van 4 tömött, 1 gyökérkezelt, 1 koronás és 2 kihúzott fogam hátul. A kihúzottból egyet már pótoltattam implanttal, a másik tervben van. Viszont ezekből semmi sem látszik, mert hátsó fogak és meg is csináltatom őket. Szerintetek ez gáz egy ilyen fiatal lány esetén? Mármint eü szempontból tudom, hogy gáz, de amúgy?

21/L


2023. júl. 22. 18:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Amúgy folyamatosan ezzel a 8 fogammal járok 13-14 éves korom óta. Az összes újra volt többször tömve, valamelyik meg nem bírta az 5. tömést, ezért lett húzás meg gyökérkezelés. A többi valamiért (hálistennek) ép és egészséges. Egyedül arra tudok gondolni, hogy kisebb koromban nem mostam meg hátul alaposan a fogamat(nem tudatosan), így kilyukadtak és azóta nem tudták őket tartósan betömni.
2023. júl. 22. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!