Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért paszuj szagú a szám?

Miért paszuj szagú a szám?

Figyelt kérdés
Mikor csókolózunk baratnőmmel(21L) miért mondja mindig, hogy paszuj szagú a szám?(23F) Mikor nem is ettem paszujt, minden reggel és este rendesen fogatmosok és szájvizet is használok, nem értem miért van ez, valaki tudna segíteni ebben? Előre is köszönöm!

2023. okt. 27. 18:29
1 2
 1/18 anonim válasza:

Kérdező, én tudtam, hogy mit jelent a "paszuly" szó: bab

De van neki több jelentése azt tudod??


"PASZULY főnév -t, -ok, -a (népies)

1. A hüvelyesek családjába tartozó, számos fajtában termesztett, fehér, piros v. sárgás virágú növény (Phaseolus vulgaris); bab.


6. (ritka, bizalmas) Kis fiú hímvesszője.

Szólás(ok): paszulyt se(m) ér: semmit sem ér, értéktelen, hitvány."


Szóval így kicsit vicces, de ne sértődj meg 🤣


Egyébként elegendő folyadékot iszol?

Egészségesen táplálkozol?

Sok tényező hozzájárulhat igazából.

2023. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kedves 1/1 válaszoló, köszönöm szépen a válaszát és, hogy megismertette a paszuj(ly!) jelentését, elegendő folyadékot iszok egy nap ami minimum 3 liter víz és az éves sem annyira egészségtelen, úgymondva átlagos ételeket szoktam fogyasztani.
2023. okt. 27. 18:43
 3/18 anonim ***** válasza:
Próbáltad már Tőle kérdezni?
2023. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy érted, hogy kérdezni? O mondta nekem pár perce, hogy mindig paszuly szagú a szám és nevet rajtam.
2023. okt. 27. 18:48
 5/18 anonim ***** válasza:
Például, hogy hogyan érti, úgy érzi nagyon hasonlít a szád íze valamelyik bab feléhez, vagy olyan ízű mint a pöcsöd...
2023. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Úgy érzi a számnak a szagát és nagyon frusztrál, hogy ez van. És bab félére hasonlítja a szám szagát.
2023. okt. 27. 18:53
 7/18 anonim ***** válasza:
Nos, ha ízlik neki, ne foglalkozz vele. Amennyiben undorodik, menj el dentálhigiénés orvoshoz,vagy gyanús, hogy inkább m'.
2023. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
erdélyi a barátnőd?
2023. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem tetszik neki egyáltalán, nem erdélyi és nem ízlik neki sajnos
2023. okt. 27. 19:02
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyél hagymát, hátha a hagymásbabot szereti.
2023. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!