Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért is hiszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért is hiszik azt hogy a kor csak egy szám?

Figyelt kérdés

Szerintem azért van egy morális határ nem?

Azért egy 18 éves fiú csak ne jöjjön össze egy 45 éves nővel mert egyáltalán nem illenek össze egy szex tapasztalat belefér de párkapcsolat kizárt dolog szerintem.

Egy másik hasonló kérdés ihlette ezt a kérdést


2023. jan. 1. 15:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
66%
Szia kedves kérdező! Én egy 45 éves magyar férfi vagyok. És a jelenlegi feleségem mindössze 24 éves. Ja és ráadásul a feleségem Norvég. És mégis szeretjük egymást. Van egy 18 hónapós iker fiú párunk. És megértjük egymást. Nem a kor számít! Hanem hogy az adott pár megértik-e egymást és szeretik-e egymást.
2023. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, te ki is vagy, hogy ilyen szabályokat akarsz másokra ráerőltetni?


46 éves vagyok, az előző barátnőm 22 volt. Aztán egy 19 évessel kavartam.


Kit érdekel, hogy te mit gondolsz? Ez a mi dolgunk.

2023. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Mondjuk igaz a saját dolgotok csak úgy unatkoztam 25 éves vagyok
2023. jan. 1. 15:29
 4/32 anonim ***** válasza:
85%

Nyugi.. majd szétmennek. Párok nagy korkülönbséggel ritkák mint a fehér holló. Az, hogy most együtt vannak, nem jelent semmit. 10 év alatt a 22éves lánykával 10x fordul meg a világ, változik a nézőpontja, az életszemlélete, stb.


Ha magamból indulok ki, hogy hogy gondolkodtam 18-22 évesen, meg hogy gondolkodom most 33 évesen.. ég és föld a különbség. A mostani problémáim akkor elképzelhetetlennek tűntek, az akkori problémáim most meg nevetségesnek.

2023. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem igazad van, rohadt gáz ha egy negyvenes pasas egy 20 évessel kavar, a lánya lehetne. Az ilyet ki is közösítik.
2023. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
73%
Nekem volt jóval idősebb párom és jól működött a kapcsolat. Nagy szerelem volt. A rokonság persze ellenezte eleinte, de végül elfogadták, hogy nekünk így jó. 31N
2023. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%

Szobatársam szülei közt pl 15 év van.


De én is csak úgy kaptam korban kb hasonlót, hogy az ország másik feléből van. A kortársaimmal nemhogy párkapcsolatilag, de jóformán sehogy se jöttem ki.

2023. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
Ez a kor csak egy szám inkább önmagunk állapotára vonatkozik, nem a másokkal való viszonyunkra.
2023. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
50%
2es, és nem zavar hogy nem kellesz normális, érett nőknek csak kislányoknak?
2023. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Hát végülis mindenki úgy él ahogy akar ezt megértem tiszteletben tartom
2023. jan. 1. 15:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!