Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el a párom hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el a párom hány fiúval volt együtt?

Figyelt kérdés
A barátnőm 22 éves , és velem együtt 15 fiúval volt. Őszintén elmondta , ezt tisztelem benne. Szeretem is, de együtt vagyunk 4 hónapja és nem tudom túl tenni magam rajta , annak ellenére , hogy nekem is hasonló a múltam.Próbálom átkonvertálni az agyamba , hogy ez nem baj, de nem megy.Egyszerűen fáj, nem tudok mit tenni ellene...Köszönöm előre is a válaszokat

2023. máj. 7. 14:05
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
96%
Ha neked szabad, akkor neki is🤷‍♂️
2023. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
98%
Miert faj, ha neked is hasonloan suru multad van? Ez a ti kapcsolatotokat nem erinti.
2023. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
93%
Miért fáj? Nem voltatok akkor együtt, nem csalt meg. Itt az a probléma, hogy lecserélhet.
2023. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
97%
Minek érdekel ha nem bírod elviselni a választ? Amúgy azt nézd, hogy kapcsolatban milyen, a többi lényegtelen. Ha feljön a gondolat, vegyél egy nagy levegőt fújd ki, és a kifújással együtt a gondolatot is engedd el.
2023. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
96%
Engedd el az ezen történő agyalást .
2023. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, te komplexusos vagy.

Vagy beteg a fejedre...Legyen a nő szűz míg te végigmész 50 nőn is akár, vagy mi? Egyenjogúság van! Menj el pszichológushoz, vagy szakíts és szűz nővel légy együtt, ha nem tudod feldolgozni, hogy másokkal is szexelt.

Veled van, most veled szexel, te is másokkal művelted őt nem zavarja, mert a múltban van, rád koncentrál. Miért csinálsz fesztivált ha nincs rá okod?

2023. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
97%
Ez a helyzet szerintem teljesen szerencsés. Ha neked is ilyen sok partnered volt ennyi idős korodra, akkor egálban vagytok. Ha meg azt gondolod, hogy ez egy férfi számára nem sok, de egy nő számára igen és ezen a nézőpontodon nem tudsz változtatni, akkor szakíts vele.
2023. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
92%
Neked ért kiélni magad előtte, neki nem? Ha fáj, h mennyivel volt előtted miért beszéltetek róla? Ha nem tudod kiverni a fejedből/túltenni magad rajta, szakítsatok...de szűz lányt találni manapság szinte lehetetlen!
2023. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Aztan mi faj ugy?
2023. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
12%
Ahogy a mondás tartja "qvából lesz a legjobb feleség"
2023. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!