Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogtömés?

Fáj a fogtömés?

Figyelt kérdés
Valószínű van pár lyukas fogam nem fáj, annyi hogy a hidegre érzékeny mikor hozzá ér meg ilyen kis fekete csík(ok) vannak a fogba meg 2 fogam amelyik valószínű lyukas olyan szürkés színű.. holnap megyek vissza fogorvoshoz.. nem tudom mennyire lehet nagy a lyuk szerintem annyira nem vészes mind1 holnap kiderül igazából a fogtömés utáni napok miatt félek mert azt hallottam utánna még pár napig fáj, meg ahogy rágsz azon az oldalon ahol tömtek
febr. 12. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz egy szurit, és semmit sem érzel
febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most megszenvedtem egy foghúzással 2 hete az előtte lévő napok kegyetlenek voltak a foghúzás utáni napok is minden napom bőgéssel telt🤣 most egy fogtömés.. remélem igazad lesz:D
febr. 12. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fájni nem fáj. Csak ha érzéstelenítés nélkül fúrnak. De én jobban félek a szuritól, mint a fúrástól. Amikor legutóbb fogorvosnál voltam, elfelejtettek érzéstelenítőt adni. Végig azon drukkoltam, hogy nehogy nagyon fájjon, mert akkor jujj kell a szuri!
febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az volt a legjobb mikor a szájpadlásomba szúrt egyet meg az ínyembe mikor kikaparta a kihúzott fog gyulladt helyét.. kérdezem tőle “az nem baj ha érzem amit nem kellene hogy érezzek”? azt mondja “majd meglátjuk” 🥲 köszi neki akkor..
febr. 12. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!