Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez a sebszerű dolog...

Mi lehet ez a sebszerű dolog a számban?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre, egy ideig fokozódott a fájdalom, most picit jobb. Kb azóta beteg vagyok mióta ezt észrevettem, lehet összefüggésben vele? A képen nem tudom mennyire látszik, hogy pontosan hol van, nem az ínyem, inkább olyan mintha az arcbőröm belső felén lenne, a fogaim magassagában.

[link]



febr. 28. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki tudja, kenegesd, hogy ne legyen rosszabb mondjuk Carbosan-nal.
febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Afta
febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ilyen fémes íze van, egyértelműen valami seb szerintem.
febr. 28. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es mondja jól Afta.
febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán afta, de az rettentően tud fájni.
febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rettentően fájt is egy ideig, kellett a fájdalomcsillapító:D. Ma már ha nyelvvel nem piszkáltam, teljesen elviselhető volt. Ez magától múló dolog? Nem feltétlenül szaladnék egyből orvoshoz, vagy gyógyszertárba.
febr. 28. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha afta, akkor magától is gyógyul.
febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aftának tűnik. Egy idő után magától is elmúlik, de gyorsíthatod fogínyecsetelővel (pl. Gingisol), vagy gyakori szájvizes öblögetéssel. Ezek a fájdalmat is enyhítik egy időre.
febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!