Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzó levétele...

A fogszabályzó levétele fájdalmas?

Figyelt kérdés
kicsit nyuszi személyiség vagyok és holnap veszik le a fogszabályzómat 3 év elteltével és egy kicsit félek :/ de-de nem tudom mitől :( valakinek valami vélemény?:)
2010. nov. 9. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi vészes. Könnyen leoldják azokat a kapocs bigyókat aztán pá-pá:) Meg se érzed.
2010. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem fájdalmas, csak nagyon furcsa érzés (nekem kicsit olyan volt, mintha ki akarnának esni a fogaim:P). De utána nagyon jó érzés, hogy sima a fogad felülete!:D
2010. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem álltak vissza a fogaitok?
2010. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nem. Ha hordod az éjszakait a rögzített levétele után addig, ameddig a fogorvosod előírta, akkor elvileg nem állhat vissza.
2010. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és majd elkezd kinőni a bölcsességfog és ferdén nőnek?
2010. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Egyáltalán nem fáj! Utána rossz mert olyan kaja közben mintha ki akarna törni az összes fogad! Ja és ne lepődj meg hogy úgy fogod érezni magad mindha oriási fogaid lennének! egy idő után hozzászokik a szemet! 7 évig volt fogszabim!
2010. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
jah igen és a bölcseség fog elnyomja ismét az egész fogsorod legalábbis nekem ezt tette!
2010. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem kellemetlen volt ill kiszáradt a szám és a csücske már már vérzett naggyon fájt, szóval sztem előtte vmi szájbalzsammal kend be magad, ne közvetlen előtte, h legyen ideje az ajakírnak beszívódni... amúgy olyan érzés... mintha... fura, de nem fáj... ^__^ kellemetlen volt nem csak a szám miatt az csak a végén volt rossz, nekem legalább 1/4 órát szedegették, ráadásul v 2 hét volt mire minden fogamról végérvényesen eltűnt minden ragasztómaradék... de gondolom, ha alaposabb a doki akkor ezzel nem lesz baj
2010. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is félek egy kicsit ,mert most fogják leszedni. :/
2010. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Doruss ***** válasza:
Elvileg nekem is nemsoká leszedik, én nem félek, mert mindenki azt mondta, akinek fogszabályzója volt, hogy nem fáj. Amúgy szerintem ha a felrakás utáni pár napot és a húzásokat kibírtad, ez már nem fog fájni.
2010. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!