Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy bírják elviselni magukat...

Hogy bírják elviselni magukat azok az emberek akik nem mosnak minden nap fogat?

Figyelt kérdés

Max 2 naponta vagy hetente. Sok ilyet olvasok itt is.

Szerintem borzalmas. Még ha nem is tartanám fontosnak az alap higiénét, akkor is rosszul lennék a szájszagomtól, ha nem mosnék rendszeresen fogat.


2010. nov. 20. 19:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

ma 20:22


Semmi baj. Értem amit írsz. Köszönöm a választ.


Egyébként én úgy gondolom, hogy a rossz szájszagot igenis ki lehet küszöbölni fogmosással.

Akinek valamilyen betegség áll a hátterében az menjen el vele orvoshoz. Ennyi.

2010. nov. 20. 20:30
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van kedves kérdező, de nekem nincsen is fogam. Protkóm van, de nem használom, mert drága. Akkor mit mosogassak? Folyóvizem sincs. Az esővizet fogom fel egy koszos vödörben, de a kutyák is abból isznak. Sokszor még a kezemet se tudom beledugni. Így kezet sem mosok. Az egerem a kezemből nőtt ki. Mit tegyek, mit tegyek?
2010. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

tegnap 21:19


Ez egy kicsit erőltetett volt.

2010. nov. 21. 11:35
 14/14 anonim ***** válasza:

@21:19 A mit tegyek kérdésedre! Mondjuk ne találj ki ilyeneket. Érdekes, vized nincs, DE áramod és internet előfizetésed van....

///

Én azt sem értem, hogy a dohányos emberek hogyan tudják elviselni saját szájszagukat. És attól kifejezetten undorodom, ha valaki dohányzásra rágót vesz be. Mert után a rágó átveszi a szájízed és a cigis rágót nyammogja.., fújjj:/

2010. nov. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!