Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdekelne hogy terhesség...

Érdekelne hogy terhesség alatt nem gond hogy több fog csináltatására kerül sor? Nem káros az injekció érzéstelenítő?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor csinálták.Csak szólni kell a dokinak, hogy kismama vagy, és beírja a kiskönyvedbe mit is csinált.Nekem , és a babámnak sem ártottak a lidokain injekciók!
2009. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem árt a babának, sőt, kötelező terhesség alatt felkeresni a fogdokit. Rendbe kell tegye mielőbb a lyukas fogakat. Azért tudasd vele, hogy kismama vagy, mert pl. röntgenkor le kell takarni a pocit.

Nekem 3 fogamat tömték a pocaklakómmal.

2009. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 fogamat tömték terhesen, de fúrás-töméshez soha nem szoktam kérni érzéstelenítőt. Új fogorvosom van és a doktornő nagyon helyeselte a szokásomat, mert beadja kismamának is, de nem szívesen.
2009. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyet nem értem... Miért nem az orvost kérdezed? A vad idegen meggyőzőbb??? :S:S:S
2010. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!