Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó elhagyása után...

Fogszabályzó elhagyása után visszaállhatnak a fogaim a régi állapotukba? :-S

Figyelt kérdés
Elég későn kezdtem fogszabályzót hordani, (16 éves koromban) előírás szerint hordtam 2-3 évig, mikor szép egyenes lett, elhagytam, majd utolsó évben néha-néha visszatettem. Azt mondták, hogy egy picit vissza fog állni, az nem is zavart, mert tényleg szép lett. Viszont van egy olyan érzésem, hogy apránként folyamatosan csámpásodik vissza. Persze még mindig jobb mint amiről indult, de lehetséges, hogy előbb-utóbb ugyanolyan ronda lesz, mint volt?:-(
2011. febr. 13. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem hordtad addig és úgy ahogyan elő volt írva akkor jó esélyed van rá.

Bár teljesen nem fognak visszaállni sohasem.

2011. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azt mondom, hogy úgy hordtam és addig, ahogy mondták, mégis aggódom.
2011. febr. 13. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:

teljesen nem fog visszaállni :)

egy picit még mozognak a fogszabályzó elhagyása után, de nemsokára becsontosodik, ne aggódj^^

2011. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!:-)

Lehet, hogy csak beképzelem (már jó pár éve nem viselem), de néha este szokott úgy fájni a fogam, mint anno a frissen húzott fogszabályzótól. Ilyenkor azt hiszem, hogy megint mozog, csak -nyilván- visszafelé.

2011. febr. 13. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem sajna visszaballaghatnak és az a baj ,hogy nem egészen oda ahol elötte voltak.
2011. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!