Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a legrosszabb esetben?

Mi lehet a legrosszabb esetben?

Figyelt kérdés

11 éves fiam egyik leghátsó foga Bal középsőtől balra a 7.- ik negyede lóg. 20 000-ért egy fogorvos csinálta meg neki és álítólag gyökérkezelte. Amalgánnal tömte be neki. De most meg mintha jönne neki az a foga alatta. Nem fáj neki csak 1/4 rásze letört és mintha egybe lenne nőve az Ínyével mert csak ott lóg. Egyeltalán lehetséges hogy eddig az ott már kiesett neki?

Előre is köszi a válaszokat


2011. márc. 5. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy lóg?

Nekem is tört már le fogam, mondjuk akkor az első kettő és azt felépítették nekem, de ha elhalt a fog, akkor gyökérkezelni kell és aztán később koronát lehet ráhúzni...

de vidd el fogorvoshoz megint, vagy nem kérdezted meg, mik lesznek a teendők később?

2011. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy egybe van nőve az ínnyel és messzebb van a töbitől és lehet mozgatni de nem jön le neki
2011. márc. 5. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!