Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon borzasztó és fájdalmas...

Nagyon borzasztó és fájdalmas a fogvésés? Meg sokáig tart? És nagyon sok vérrel jár? ÉS mikor vésik a fogat, ha egy kicsit még látni a fogat (mert le van törve) akkor még elkerülhető?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom, hogy nem fáj egyáltalán csak k. szar...elhiszed? Mert így van.


Ha látszik a fog, azt nem kell vésni. SZTKban lehet hogy kell, de magánorvos úgy kihúzza, mint a pinty.

2011. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem két éve véste ki magánorvos,de az egy barom vadállat volt, figyelmetlen, és kb végigzokogtam 22 éves létemre az egészet. Ezt nem ijesztgetésből mondom.Sajnos nekem utána letört még egy fogam, de elmentem vele egy másik magánorvoshoz.A fogamból annyi látszott csak ki,hogy látni lehetett,hogy ott valaha fog volt,azt hittem,megint vésés lesz,erre egy speciális picike fogóval úgy kikapta,hogy meg se éreztem! Ez orvosfüggő. Menj el egy magánorvoshoz,ha van pénzed,konzultálj vele,mondja meg mit akar csinálni,és utána,ha van lehetőséged,akkor dönts. Ma már egyébként szerintem nagyon ritka a vésés, olyan speciális picurka de erős fogóik vannak,hogy fél másodperc alatt kiszedik a tövig letört fogakat is!
2011. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fáj, érzéstelenítenek, csak kellemetlen érzés, mert érezni fogod az állkapcsodban. Viszont! Amikor kimegy az érzéstelenítő, akkor utólag fájni fog! Szükséged lesz 1-2 napig fájdalomcsillapítóra (pl. Cataflam), ha nincs otthon, akkor ne felejtsd el felíratni az orvossal!
2011. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!