Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó, kb meddig kéne...

Fogszabályzó, kb meddig kéne hordanom és mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Most töltöttem a 13-at, és fogszabályzóra lenne szükségem. A felső fogsoromon van két eláló fog, de az eléggé szemre tűnő. Azt mondta még annak idején az orvos, hogy valószínűleg húzni is kellesz(valószínűleg, hátulról), persze nem azért mert rohadt... Max hány éves koromig maradna fent és mennyibe kerülne?
2011. ápr. 28. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha TB támogatással veszitek, akkor olyan 30ezer forint összesen+ a kivehető retenciós utána. Átlagosan 1-2 évig kell fent lennie. De ez függ a fogsorod állapotától.
2011. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálam annyi lett volna a tb támogatott,hogy várok 3 évet,és csak a felrakás ingyenes a fogszabályzót ki kell fizetni,szal hagytam.Magándokinál 90 000/sorért csináltattam,kb 2-2,5 évig kell fenn lennie.

bocsi az offért:az írásstílusodon kicsit változtass,szerintem,bocsi.

2011. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Semmi baj az offért de amúgy én változtassak vagy az első hozzá szóló?:D

Amúgy köszi a válaszokat!!!

2011. máj. 4. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!