Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül manapság egy...

Etie kérdése:

Mennyibe kerül manapság egy állandó fogszabályzó utáni rögzítő éjszakai fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Másfél évig kell hordanom állandó fogszabályzót, mert a metszőfogaim között van egy rés. Utána kell hordanom majd éjszakai fogszabit, hogy ne álljon szét újból? Ha kell, mennyi ideig?
2011. máj. 30. 17:31
 1/4 anonim válasza:

nekem most van asszem nekem kedvezményesen volt mert 14 év alatt voltam és úgy volt 10000 az éjjeli. Az éjjel-nappali kedvezményesen volt 20000.

És hát kb. 1-1,5 évig kell hordani az éjszakait.


Mondjuk énis beteszem 2 hónaponként az éjszakait 1x és nem jöttek szét.. :S (pénzkidobás volt)

2011. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

aha, értem.. :) és az alsó felső volt egybe?

Köszi!

2011. máj. 30. 17:41
 3/4 anonim válasza:
igen alsó-felső egybe mind2-nél :)
2011. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem átlátszó fogszabályzóm van. alsó, felső külön csak 5000FT volt, mondjuk ez fogorvosonként változik, de nem hiszem, hogy olyan sokat.
2011. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!