Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Okosan döntsek vagy helyesen?...

Okosan döntsek vagy helyesen? (Fogak)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és a felső fogsoromon az első két fogam között van egy 5 mm-es hézag. Szeretnék szép mosolyt mert engem is nagyon zavar, és kellemetlenül érzem magam így...

Most viszont nem állunk olyan nagyon jól hogy anyáék kapásból ki tudjanak fizetni 200.000 Ft ot a fogszabályzómra... Már befizettek 36.000 és még hátra van 35.000...+még a szájműtétem ára. Éa kaptam szülinapomra 50.000 ft-ot vagyis összegyűlt. és hát ugye egy 13 éves lánynak ez azért nagy kísértés főleg hogy mennyi mindent tudnék vásárolni abból a pénzből:) anyuék mondták hogy elkölthetem most azt a pénzt de akkor csak szeptemberbe lehet fogszabályzóm... én meg már szeptemberben nem annyira szeretném látni ezt a hézagot mosolygás közben, csak egy kisebbet:)

Ti melyiket választanátok?

elmennétek a pénzből vásárolni, vagy inkább a fogszabályzóba fektetnétek?

köszi a válaszokat


2011. jún. 26. 17:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
jól mondom ugye
2011. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
fogak :)
2011. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kompromisszum. 25-öt beleadsz, 10et elköltesz, a maradékot bankba teszed.

Pár új gönc azért belefér,de a a te korodban viszont nem érdemes sokat költeni ilyesmire. Kimegy a divatból, nem lesz a stílusod két hónap múlva, kinövöd, stb. Szupi mobil és társai dettó. Hátha így már menne.

Viszont ha csak ez a két lehetőség van, mindenképp a fogszabi. Szerintem elég gázul éreznéd magad, ha tudod, hogy anyudék nem állnak jól annyira, de így is rád költenek egy vagyont, te meg elversz egy nagyobb összeget múlandó hülyeségekre és hozzá se járulsz.

2011. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg a fogszabályzót, szeptemberben meg majd vásárolgatsz.
2011. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Fontossági kérdés! És különben is jobb ha hozzászoksz, mert az életben legtöbbször le kell mondani valamiről, hogy valami más meglegyen.


Lesz még sok olyan helyzet, hogy a ruhavásárlás fog utoljára érdekelni.


Én a fogszabályzóra szavazok, a mosolyod hosszabb távú befektetés, mint néhány ruha.


Gondolom most se rongyokban járkálsz, szóval kibírod még szeptemberig, mert ha jól értelmezem, szeptemberben lesz egy kis pénze a szüleidnek. (hiszen akkor fizetnék ki eredetileg a fogszabit)

2011. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!