Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó kellene, de...

Fogszabályzó kellene, de anyum nem engedi. Hogy tudnám rávenni?

Figyelt kérdés

Mindenképp SZTK alapon szeretném csináltatni,de anyum hallani se akar róla. Pedig a fogdokim mondta,hogy kellene és egy éven belül szép fogaim lennének. Akármit mondtam anyának nem hatotta meg. Mivel ő hordja a nadrágot a családba jól megszívtam. Dolgoztam a nyáron lett egy kevéske pénzem és azt bele is adnám.Lehet,hogy bejelentkezem a szüleim tudta nélkül és elmegyek és akkor már csak kifizetik. Teljesen kétségebe vagyok esve.. Szép mosolyt akarok :/ És,ha valaki tudja,hogy kb mennyi idő míg az időpontot adják meg fel rakják, akkor legyen szíves megírni minden információt amit tud. Sürgős lenne. köszönöm a válaszokat, remélem sok válasz lesz.

17L


2011. júl. 3. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
SZTK-ban sincs ingyen, azért is fizetni kell, nem is keveset.
2011. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem az a probléma, hogy nem engedi meg, mert neked ne legyen szép mosolyod.... hanem egyszerűen nem tudja kifizetni, még így sem.

Nem tudom, mennyibe kerülne, és mennyit tudsz beleadni, de a fentmaradó összeget akkor is ki kell fizetni.


Az meg nem úgy van, hogy csakazértis, ha a tudtuk nélkül megcsináltatod, és kénytelenek kifizetni, máshonnan fog hiányozni az a pénz. Pl. egy darabig nem fizettek be számlákat, és kikapcsolják a villanyt meg a vizet, stb.

Az pedig még mindig nem biztos, hogy kp-ban kiköhögik a dokinál, lehet, hogy nem tudják semmiképp befizetni.


Vársz pár hónapot, mész dolgozni suli mellett, és összegyűjtöd te a fogszabályzó árát.

Jobb megoldás nincs.

2011. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De itt nem a pénzzel van a gond. Mert telne rá mivel a szüleim eléggé jól keresnek. Hanem azzal,hogy anyám ilyen..
2011. júl. 3. 17:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet másra kell a pénz. Egy fogszabályzó nagyon drága.
2011. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?..akkor többet tudnék segíteni:)
2011. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán arról kellene meggyőzni, hogy ez nem pusztán esztétikai kérdés, a rendezetlen fogsorral később sokkal több gondod lesz.
2011. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok :)

Már mondtam neki,de hát mint aki meg sem hallotta..

Kétségbe vagyok esve.. Már nem tudom mit csináljak :/

2011. júl. 3. 19:02
 8/11 anonim ***** válasza:
figyelj, most sztk-ban 18 alatt kijön olyan 30-40ezerből és 1 év alatt szép lesz a mosolyod. ha 18 fölött kezdenél neki, akkor 200-300 EZER forintban lenne a legolcsóbb, és legalább 2 évig kéne hordanod! mondd meg anyudnak, hogy te mindenképp szép fogakat akarsz, ezért ne kényszerítsen rá, hogy később százezreket kelljen kidobnod ugyanerre, amit most még kevesebből megúsznál.. sok sikert! :)
2011. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és őő 40-ezerből kijönne az alsó felső együtt vagy külön-külön? :D mert 40-et kerestem most nyári munkával és akkor tudnám fizetni :) még próbálkozok anyunál egyszer csak megtörik.. nagyon remélem. köszönöm szépen a válaszokat :D
2011. júl. 3. 19:45
 10/11 anonim válasza:
elég barbár anyád van
2011. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!