Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi ideig kell majd állandó...

Mennyi ideig kell majd állandó fogszabályzót hordanom, ha ilyen a fogsorom? . (képek lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


18 éves vagyok és szeretnék szabályos fogsort.

Eldöntöttem, hogy bevállalom az állandó fogszabit, habár félek, hogy annyira rondák a fogaim, hogy nagyon sokáig fog tartani... Szeretném, ha legtöbb 6 hónap, 1 év alatt rendbe jönnének, habár nem tudom... :)

Szerintetek?????????? :) Fontos lenne.... :)


2009. júl. 12. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyén függő a fogszabályozás, de fél év-évbe ne reménykedj. Ha állandót ajánlottak akk minimum másfél év (nekem 2 év volt 16 évesen kezdtem). 18 évesen már nem mozognak olyan könnyen a fogaid ezért még lassabb lesz.
2009. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát....Elöl eléggé ferdék, szóval szerintem kell rá minimum 3 év.... Nekem 2 év lett ( aug. 4-én szedik le), úgy, hogy különösebb gondja nem is volt a fogaimnak, csak egy kicsit "lapos" volt. Szóval nem ilyen szép félkörös :D, nem tudom pontosan leírni.

Nem kell félni, manapság már egyáltalán nem ciki a fogszabályzó! Nyugodtan vágj bele, hisz semmiben sem fog gátolni! (Bár én nem tudok kés nélkül almát enni)

Még mindig jobb 18 évesen, mint 35!

És mikor leveszik, majd látod, hogy sokkal szebbek lesznek :)

15/L

2009. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!