Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális az, hogy annyira fáj...

Normális az, hogy annyira fáj a gyökérkezelés, hogy inkább egyből kihúzatná a fogat? (Mert nekem iszonyatosan fáj, de úgy, hogy elbőgöm magam) 22 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 09:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Van abban valami, amit írtok!Akinél voltam és fájt mint az állat, az egy háziorvos volt!És mikor azt mondtam, neki, hogy nem engedem a gyökérkezelést, folytatta!Aztán megpróbálta kihúzni, de nem bírta elviselni, sírtam és a végén, még a kezelőlapot sem adta ide!Ja és nem tudta kihúzni...Aztán elmentünk egy ismerősünkhöz, aki érdekes módon simán kirántotta...
2009. ápr. 28. 18:36
 12/13 tade ***** válasza:
87%
Ez nem is fogorvos, hanem hentes....En kulfoldon elek, es itt rohadt draga a fogrovos, de mikor gyokerkezelni kellett a fogam, majdnem elajultam a technikatol. Ultrahanggal gyokerkezelnek, merik a fajdalomkuszobodet, meg veletlenul se hagyjak, hogy szenvedj, sot mindent megtesznek azet, hogy a penzedert igazi szinvonalas szolgaltatast kapj. En speciel 3X mentem gyokerkezelni a fogamat, (hatso fogam) es semmit nem ereztem. A vegen a fogorvos (aki speciel szajsebesz is) csavarokat ultetett a fogamba, hogy igy erositse, hogy ne hulljon ki. AZ hulyeseg, hogy a gyokerkezelt fog elhal es kihullik. Azert egy fogorvos, aki egyben sajsebesz mar csak tudja. En soha nem engednem kihuzatni a fogam, ha meg lehet meg menteni barmi aron, mert azert valljuk be, egy emberen mindenki eloszor a mosolyat nezi meg, es utanna egy mufog sokkal tobbe kerul, mint egy gyokerkezeles.
2009. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

ne bíztass:D még a végén kimegyek külföldre:D

és igen, ez szó szerint egy hentes volt...hogy rohadjon meg!

2009. ápr. 29. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!