Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen megoldás van arra, ha...

Milyen megoldás van arra, ha nem akarok olyan fogszabályzót ami látszik?

Figyelt kérdés
Belső fogszabályzó,éjszakai, kivehető? Mennyire hatékonyak. Nagyon zavar a fogam 16 éves vagyok és úgy érzem ,h mostmár tényleg itt az ideje...de attól is félek ,h több év kell . Úgy van hogy elől a két szemfogam az oké ,de a mellette lévő a két oldalról van távol szóval ott van rés... és az a gond,h nekem ez a téma nagyon kínos,azt sem tudom anyunak ,h mondjam,h szeretnék fogszabályzót..Az osztályban több lány csináltatott az utóbbi időben és tudom ,h nekem is kellene,sőt ,de pont attól félek ,h annak akinek alig van rés vagy hiba a fogával annak kell min. egy év , akkor nekem? É s lehet butaság, de az meghatározható ,h melyiket lehet gyorsabban korrigálni:ha rá van nőve egyik a másikra,vagy pedig rés van közötte?
2012. febr. 29. 19:25
 1/5 A kérdező kommentje:
*? lemaradt a kérdőjel
2012. febr. 29. 19:26
 2/5 A kérdező kommentje:
És esetleg árakat tudnátok írni?
2012. febr. 29. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az éjszakai nem a leghatékonyabb.A belső fogszabályzó viszont megfelelő de az ára nem éppen olcsó kb fél millió a teljes szabályozás.
2012. febr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mya2323 válasza:

szio!

nekem 14 évesen volt először porcelán fogszabályozóm.

Most viszont kb fél éve ujra kellett a bölcsességfogaim miatt, így 23 évesen ujra felrakattam. A fogorvosem nagyon sok alternatívát muatott, végül zafírból készült fogszabályozót kaptam, ami nagyon-nagyon tetszik!

esztétikus, alig látszik, teljesen átlátszó, és kényelmes! nagyon sokan megdicsérték már, mintha apró ékszerek lennének a fogamon:)

szerintem a legfontosabb hogy egy nagyon jó fogorvost válassz, aki sokféle megoldást tud ajánlani, és persze a kivitelezés is problémamentes legyen!

23 éves egyetemista lány

2012. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mya2323 válasza:
Ha esetleg szeretnéd, a saját orvosom elérhetőségét megadhatom.
2012. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!