Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvosi rendelőkben ki...

A fogorvosi rendelőkben ki szokta beszélni az orvos meg az asszisztens azokat a pácienseket, akiknek sok rossz foga van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 13:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha azt látják, hogy teli van töméssel, azt gondolják, hogy betömetetted, mert elromlott. Ennyi.
2012. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én fogorvosi asszisztens vagyok, és megnyugtatásodra közlöm, hogy nem cikizünk senkit a háta mögött. Legfeljebb megbeszéljük, a kezelési tervet, és hogy mitől lehet ilyen sok rossz foga a betegnek. Örülni szoktunk, ha végre rászánja magát egy beteg, hogy rendszeresen eljár a fogorvoshoz, és vállalja a kezelést.
2012. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor mondok rossz példát: bölcsességfogamat húzták, varratszedésnél asszisztensek vagy fogorvosjelöltek is bejárkáltak. Volt köztük aki direkt élvezte, vihogott mikor a doki az ínyembe vágta a kampót és felnyögtem. Végig ott vigyorgott a művelet alatt. Nem tudom miért kell olyannak bent lenni akinek nem muszáj.
2012. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
38%
Ez csak természetes. Direkt kicsúfolják a beteget, és szamárfület ragasztanak a hátára.
2012. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

De most jut eszembe, hogy egyszer a fogorvosnál az asszisztens megkérdezte a dokit, hogy lesz ma fogfehérítés, a válasz igen volt. Erre kelletlen hagot adott ki, kb ilyet: uuhh, aajj, a kettő közötti átmenetet képzeljétek el. Nem tudom miért, lehet, hogy olyan sok munkával, előkészítéssel jár neki, és talán ezért. De akkor eszembe jutott, hogy ezt pont a beteg előtt kellett? Ráadásul magánrendelésen.

Ki tudja rám tett-e megjegyzést.

Na, mindegy, bízom benne, hogy azért a nagy többség tényleg rendes, és nem utálkozik.

2012. ápr. 4. 22:39
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem addig örülj amíg megvannak a fogaid és tömöttek. Sajnos nekem már elég sok hiányzik igaz egy jó pár letört tövig és nem lehetett megmenteni. Mostmár én is elég sűrűn járok dokihoz, betömettem egy jó párat amit lehetett, de hiába annyira rosszak hogy a tömést se bírják így ki kell húzni! Ez van én is inkább szeretnék tömött fogakat mint így hogy sok a hiányod és mivel fiatal vagyok még nincs miből pótolni ez van. A doki is eléggé sajnál ezek miatt. Pedig ő mindent megtett érte de ez van. Biztos örököltem valakitől hogy ennyire töredeznek az ép fogak is amin még szuvasodás se volt mégis mindig letörtek ínyig. Nem hibáztatom a dokit mert ő megtett mindent, a szervezetem meg nem bírja a töméseket egyiket se, sajnos ez van.:(
2012. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!