Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek hogy ne féljek a...

Mit tegyek hogy ne féljek a fogorvostól?

Figyelt kérdés
Kiskoromban nagyon bunkó fogorvosom volt s nagyon megkínzott.azóta nagyon félek menni,pedig nagyon kellene!!!
2009. júl. 13. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem természetes ha félsz dehát akk ne menj egyedül hívj el vkit akit nagyon szeretsz és mond h menjen be veled úgy kicsit jobb lesz:D
2009. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
am meg ha fáj akk többet szenvedsz azzal ha nemmész el gondld csak meg utána jó lesz:D
2009. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam vele, hogy egy rossz gyerekkori emlék miatt halálosan rettegtem a fogorvostól. aztán baromira el kezdett fájni a fogam, és nem halogathattam, mert majdnem megőrültem, úgy fájt. elkezdtem kutatni neten jó doki után, és találtam is egy szimpi pasast és amikor elmentem hozzá, nem csalódtam, szuper doki volt, teljesen fájdalommentesen kezelt (pedig gyökérkezelni kellett a fogam) jófej volt és még jól is nézett ki a pasi:P többször vissza kellett hozzá mennem a fogammal, de nem bántam, mert élmény volt hozzá járni:) jó dokit kell keresni, ennyi a titok! tényleg nincs mitől félned, érdeklődj körbe az ismerősiednél, vagy akár netes fórumokon, kit ajánlanak.
2009. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kérjél érzéstelenítőt mindig aymikor csinálnak vmit a fogaddal :D

így semmitsem fogsz érezni, és nemis fogsz félni.

énis baromira féltem a fogorvopskótl, és volt egy nagyon nagyon rossz fogam, a fele már nemis volt meg és teljesen fekete volt. hónapokon keresztül fájt, úgy h a koönnyem is kicsordult tőle, fájdalomsillapítók sem segítettek már. aztán rászántam magam a fogorvosra. kihúzták a fogamat, de alig akart kijönni. a doktornő kalapáccsal ütötte, húzta, rántotta, mindent csdinált fele, a fejem mozgott ideoda, és ebből én semmit nem éreztem.

mostmár egyáltalán nemfélek, csak tudom h mindig érzéstelenítőt kell kérni ::D

2009. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 12 évig egyszerse voltam fogorvosnál még sulifogászatról is kikért anyám. Aztán rájöttem h jobb elmenni, mert 2 fogamat maradandót húzni kellett meg vagy6-ot tömni. Ne félj! Csak jobban jársz ha elmész mint halasztgatod. Arra gondolj: szépségért "szenvedni" kell. :)
2009. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen nektek!!Azt hiszem ráveszem magam!!

Muszáj is és meg is győztetek!!!

2009. júl. 13. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!