Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha egy fogam felett felhúzódot...

Ha egy fogam felett felhúzódott az íny, az vissza fog húzódni valaha a fogamra, vagy úgy marad?

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok vészjósló lenni,de lehet, hogy fogínysorvadás.Menj el fogorvoshoz!
2012. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most kezeltetem a fogaimat, ma volt gyökérkezelésem. Nem mondta, hogy ínysorvadásom lenne, szerintem inkább túl kemény volt a fogkefém, érzem is, hogy mosás után fáj ott.
2012. júl. 25. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem az a rossz hírem van, hogy nem...nekem ugyanez a problémám

először megijedtem, hogy ínysorvadásom van, elrohantam a fogorvoshoz, aki azt mondta, hogy a fogaimnak kutya baja (ami igaz is, még egyetlen rossz fogam sem volt eddig) és az ínyem is egészséges.

sajnos ez adottság, vagy a túl erős dörzsölés hatása...szemcsés fogkrémet semmiképp nem lehet használni.

2012. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fogd meg egy csipesszel és húzd vissza rá:D


Viccen kivül..,ha ilyen lesz még pár nap múlva is,akkor érdemes megmutatni a fogdokinak mert leehet foginysorvadás is...,pont a rossz fogkefe használat miatt alakulhat ki.

2012. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!