Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítésre jó az ha...

Fogfehérítésre jó az ha szódabikarbónát, és citromsavat összekeverek, mald a fogkefére kenve fogat mosok? (Tudom, hogy az egyik lúg, a másik sav, de nem használ valamit? )

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyit fog "használni", hogy megmaratod vele a fogínyedet.

Olyan házi csodaszerek nem léteznek, amik szépen kifehérítik a fogadat és nem okoznak károsodást. A te döntésed, hogy megéri-e a fehérség a tönkretett fogaidat és ínyedet.

2012. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szódabikarbóna mint csiszolópor leszedi a szennyeződést, de ha nem fehér a fogzománcod azt nem fehéríti ki. max tönkreteszed vele, főleg ezzel a keverékkel.
2012. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sosem mertem kipróbálni a szódabikarbónát, viszont a whizzer fogfehérítő csíkot szoktam használni. feloldódik a szájban és klasszul fehérít.
2012. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nyilván nem vmi.puccos fogfehérítőcsík hatására kiváncsi a kérdező nem véletlenül háztartási anyagokra kérdez rá. Nekem van módszerem 3 %os hidrogén peroxid vagy így kérd a gyógyszertárban előre kikeverve vagy hiperol tabletta 3 szem 1 dl vízbe (20 szemes a doboz kb 600ft) ebbe mártogasd a fogkrémes fogkeféd és úgy moss fogat! 3% os oldatnál még véletlenül se használj erősebbet mert az már megmarja a zománcot. szépen fehérít és ez nem kuruzsló módszer de a saját fogcsontszíned az irányadó.
2012. aug. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!