Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez csontkinövés lenne az...

Ez csontkinövés lenne az ínyemen? Nagyon durva! Kicsit megijedtem, mert nem tudom mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja fáj a fogam (fent hátulról a 2. ). Tudni kell, hogy régóta be van tömve ez is, meg a mögötte lévő is.

Tegnap nézegettem a tükörbe, s olyan mintha felettük az ínyemből jönne ki egy új fog! :S


Bölcsességfog nem lehet, mivel azt már ezen az oldalt ki is húzták pár éve+ az ugye nem 2 fog között nő ki középen.


Mi lehet ez akkor? Van olyan , hogy csontkinövés? Ha igen, az mitől jöhet ki a még bentlévő fogaknál?



2012. aug. 25. 10:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Betömte, vagy nyitva hagyta?
2012. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

19:50-ös!

Örülök, hogy minden ok! :)

2012. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nyitva hagyta, érzem a lyukat rajta. Enni is alig bírok, mert nagyon fáj, ha hozzáér az alsó fogaimhoz, nyelvemhez.

Már vettem 2 csomag Aspirint, mert fájdalomcsillapító nélkül elviselhetetlen. Plusz öblögettem kamillateával.


Szombaton tesz bele próbatömést. Remélem addigra elmúlik a fájdalom.

2012. aug. 28. 12:41
 24/25 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld szívogatni, de ha nagyon fájna, menj vissza előbb!
2012. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Oké. Reménykedek, hogy enyhül a fájdalom. Olvastam, hogy másnál is volt ilyen, de pár nap alatt enyhült.


Ráadásul én magándokohoz mentem. Nem azért, mert annyira el vagyok eresztve anyagilag, hanem annyit megszenvedtem már a fogaimmal, s a kezelésekkel, hogy rettegek az egésztől.

2012. aug. 28. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!