Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mégis mi a fenét csináljak...

Mégis mi a fenét csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam fogorvosnál, foghúzásra mentem.. Szépen leérzéstelenített és elkezdte húzni a fogam, de mivel a fogam olyan rossz volt már, hogy csak a fél oldala volt meg a közepe és a másik oldala nem így szerencsétlen nő beletörte a fogam gyökerét így az most ott maradt.. írt beutalót a szájsebészetre ahol közölték, hogy most nem tudnak ellátni, mert nincs elég eszközük hozzá (?!) és hogy október végére tudna időpontot adni.. mondtam neki, hogy addig úgy begyullad, hogy nézhetek.. így keddre nagy nehezen tudott nekem adni időpontot délelőttre...



Szeged vonzáskörzetében lakok.. most menjek el hétvégén magándokihoz? nem akarok várni keddig... inkább essek túl rajta most


2012. szept. 21. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod ki keddig akkor nyugodtan menj el magándokihoz.(szerintem ők jobban dolgoznak ez tapasztalatból mondom mert én sztk dokival mindig megjártam.. azóta magánhoz járok)
2012. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj magándokihoz, meg ne várd ezeket az idiótákat.
2012. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!