Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen fiúként, ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen fiúként, ilyen helyzetben mégis hol és hogyan szerezhetnék barátnőt?

Figyelt kérdés

A problémám, hogy se magas, se kigyúrt nem vagyok. Emiatt már alapból csak tőlem alacsonyabb lányoknál próbálkozhatok, ami már is jelentősen szűkíti a kört. A másik, hogy inkább jó fiú vagyok, nem a beszólogatós, középponti party arc. Emiatt megint sok alacsony lánynak nem kellek.


A harmadik, hogy még csak nem is érzem magam kimondottan helyesnek, így ismét csökkent azon lányok száma, akiknek bejönnék.


Így mégis hogyan is lehetne normális kapcsolatom?


Sajnos nem tudok túlsúlyos lányokhoz vonzódni, ez megint csak nehezít a dolgokon. Az arc is sokat számít, ami szintén nehezíti, hogy találjak lányt magamnak.


Egy lányt szeretnék hosszabb távra és nem adatik meg, míg mások egy hét alatt végig mennek egy tucat szép lányon is például. Az élet igazságtalan. :/


2012. júl. 21. 22:23
 1/8 AvernusTriad ***** válasza:
27%
Megint egy nyaf-nyaf -.-"
2012. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 jin ***** válasza:
Mi az az alacsony ?es menny idős vagy?
2012. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez mind hülyeség.. amit leírtál..

én okos és művelt vagyok. bár vannak hülyeségeim de nem vagyok bunkó nem szólogatok be nem vagyok party arc nem is akarok az lenni.

akinek nem kellek így .. ő se kell nekem .!.

2012. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzed van, lehet még esélyed!!! Ha nincs, akkor üdv a klubban!! :(
2012. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

így kéne felfogni..

jah és volt sok barátnőm az évek folyamán ...

2012. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha tudod a választ a kérdésedre, miért teszed fel?

Amúgy lehet, semmi sem biztos csak az esély kb semmi :D

2012. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a hozzáállásoddal van a gond! hiszen azon múlik minden, hidd csak el nekem. ;)
2012. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
hát valóban a szánalmas, siránkozó srácokat egyik lány sem kedveli...
2012. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!