Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogimplantátummal kapcsolatban...

Fogimplantátummal kapcsolatban lenne pár kérdésem! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sajnos már több fogamat ki kellett húzni! Alul hiányzik egymás mellől 3, felül meg egy! Alul az 5-6-7 van kihúzva, a 8. bölcsességfog szépen kinőtt! De mivel a húzás során az előrébb jött, így van esély hogy csak két fogat kell pótolni? Vagy mindenképpen kell a 3?

Illetve felül az egyik 4-est kellett kihúzni! Találtam egy akciót, csak ott az akcióban titánium felépítmény és fémkorona van! A fémkorona az szürke színű? Mert az nem lenne túl szép látvány a 4-es helyére!

Vagy hagyjam az akciókat és inkább csináltassam meg olyan helyen ahol rendesen megtudom beszélni a dokival hogy milyen implantátumot illetve koronát szeretnék?


2012. dec. 6. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem "fémkerámia" koronára céloznak,az azt jelenti,hogy fém vázon porcelán bevonat,tehát fehér színű.

Szerintem hívd fel a helyet,hogy mit javasolnak a te esetedben,kérj gyors konzultációt,ha lehet.

2012. dec. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megyek konzultációra 17.-én! Megnéztem a fogászat honlapján 3 féle koronát ír. Fémkerámia korona, cirkónium és CAD-CAM fémkorona. Az akcióban az utóbbi van, esetleg arról tudsz valamit?
2012. dec. 7. 05:57
 3/4 anonim ***** válasza:
A CAD CAM korona azt jelenti,hogy számítógéppel tervezett.Nekem cirkon vázas van,de nyilván a Bónusz brigádos akciós fogpótlás sem sima fémkoronával van,hanem porcelán leplezésűvel.A kupont megveszed előre?Mert gondolom dec 17-ig már nem tart az akció.
2012. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, felhívtuk a recepcióst és mondta, hogy porcelán leplezésű, szóval nem lesz szürke! :) Már tegnap lejárt ez az akció, de vettünk kettőt de még nem fizettük ki majd ha biztos lehet implantátumom. Bár gondolom lehet.
2012. dec. 7. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!