Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vácon jó fogorvos? A Zrínyi...

Vácon jó fogorvos? A Zrínyi utcai fogászat milyen, Dr Simon Csillánál járt valaki?

Figyelt kérdés
Milyen árban csinálnak élpótlást, fogfehérítést?

2013. márc. 4. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam Simon Csillánál, hát esküszöm, majdnem kipattantam a székből, hogy meggondoltam magam... a Zrínyi utcai rendelő olyan lepukkant volt, hogy szinte éreztem, hogy mindenem tiszta kosz lesz, ráadásul a doktornő olyan bizonytalanul nézegette a műszereket, mintha életében először látna fogfúrót... életem leghosszabb 10 perce volt, ráadásul kiderült, hogy tök feleslegesen tömött, mert ínygyulladás miatt fájt a fogam, csak nem vette észre. A Földváry téren van egy 30-as fogorvos, ő is valamilyen Csilla, őt viszont nagyon ajánlom, szép, tiszta, igényes rendelő, kedves személyzet.
2013. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Dr.Kékesi Annamáriához járok az is ott rendel.Nagyon kedves,aranyos szimpatikus nő.Pedig én nehéz eset vagyok.Bátran ajánlom.
2013. márc. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első dr Molnár Csillára gondol, én is hozzá jártam évekig, nem tudom ugyanott rendel e még, de őt én is csak ajánlani tudom, nagyon korrektül dolgozik, kedves, szívélyes személyiség az asszisztenssel együtt. Gyűlölök fogorvoshoz járni de ők valahogy mindig oldották bennem a feszültséget :)
2013. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Dr. Molnár Csilllának van magánrendelése is? Én nem váci vagyok, nem oda tartozom.. csak Dr. Simon Csilla mondta hogy mehetek hozzá így is, azért kérdeztem őt. A Zrínyi utcában voltam, de aznap pont Kékesi Annamária doktornő rendelt.. hát velem egyáltalán nem volt kedves, majd hogy nem elküldött a francba.. úgyhogy vissza se mentem hozzá, hanem a Hattyú utcában voltam. Nem is akartam Kékesi doktornőhöz menni, mert az nem magánrendelés.. de fogtechnikus aki van ott, ő nagyon kedves volt, valamilyen Levente, át is telefonált a rendelőbe, hogy megyek és csak be kellett kopognom, egyből be tudtam menni. Ő meg megkérdezte rokonom e a fogtechnikus, mondtam hogy nem.. erre tök bunkó volt velem.
2013. jún. 30. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom van e magánrendelése, nekem ő a körzetim. Viszont itt a telefonszámuk (06-27-301-471), amikor épp bent voltam, mindig felvették a telefont.
2013. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A Simon Csilla szadi a barátnőm szerint. Azt mondta, hogy bárki csak ő ne.
2015. febr. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok, micsoda véletlen, épp tegnap bukkantam rá véletlenül erre a topikra és meglepve tapasztaltam, hogy már írtam ide korábban. Sok kihagyott, szám szerint kb 6 év után ismét elkezdtem a körzeti fogorvosomhoz (Molnár Csilla) járni (korábban fogszabályzóm volt rengeteg évig, ezért maradt ki ennyi év), s bár rendkívül rettegtem, nagyon gyorsan betömte a fogamat, még az érzéstelenítőt is úgy adta be, hogy semmit nem éreztem belőle (pedig mondta közben, hogy ez a legérzékenyebb rész, nagyon feszítő érzés stb), szóval mondhatni pozitív élményként éltem meg. :D De sajna a fogszabályzó miatt évekig nem volt foglalkozva a fogammal, elég sok megszuvasodott, úgyhogy mostantól minden hónapban meglátogatom a drága fogdokit. :)


Ezzel a regénykével csak azt akartam üzenni, hogy továbbra is nagyon rendes a doki, szépen és fájdalommentesen dolgozik, a legkevésbé sem szadista (és ez az asszisztensre is igaz), szóval továbbra is csak ajánlani tudom!!



Ui. közeli ismerősöm korábban járt Kékesi Annamáriához, s neten is olvastam már, hogy nem kedvelik, meg se próbálja megmenteni a fogat, ráadásul nem is kedves. Ugyanakkor másik közeli ismerősöm ő hozzá jár, pedig már nem is a körzetije, mert szerinte tök laza és kedves... ki tudja, kinek a pap, kinek a paplan. Én akkor is a Csillára szavazok :)

2015. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha szenvedni akarsz, mert mazochista vagy

akkor Simon Csilla.

2017. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!