Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 14-16 rossz fog a szájban...

14-16 rossz fog a szájban milyen rövid illetve hosszú távú betegségeket okoz?

Figyelt kérdés

erre a kérdésemre szeretnék választ kapni, hogy kb 14-16 rossz fog, letöredezett lyukas illetve inybe beletört fog milyen szervi bajokat okozhat egy emberi szervezetben? Rövid illetve hosszú távon.

köszönöm szépen előre is a válaszaitokat


2009. szept. 30. 22:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

Az érzéstelenítés egyáltalán nem fáj, nekem húztak már ki fogat.Az a rossz tulajdonképpen, hogy tudod, hogy mi történik, matatnak a szádban, csavargatják, mozgatják a fogadat,fejedet és az benne a legrosszabb, hogy ezt belülről éled át :D szóval, hogy "hallod" ahogy ropog a gyökér, meg stb, de egyáltalán nem fáj, mert elzsibbadsz:)

Ezt bírd ki, és csináltasd meg, mert annál undorítóbb dolog nincs, mikor valakinek el vannak ro.hadva a fogai, már bocsánat! Az ilyen embereket igénytelennek tartom, és nem is barátkozom/állok szóba velük, ha nem muszáj.És ezzel szerintem nem csak én vagyok így!Gondolj, pl.arra, ha munkát keresel majd, vagy párt, ismerkedsz...kevés ember az aki azt tudja mondani, hogy őt ez egyáltalán nem érdekli..

2009. szept. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én sokkal jobban "szeretem" a foghúzást a fogorvosnál, mint bármilyen más kezelést. Egyáltalán nem fáj, és fele annyira sem kellemetlen, mint akár a fogkőlevétel. Szóval emiatt ne aggódj.

Viszont tényleg muszáj lenne elmenned, mert sok gondot okozhat. Én sem mertem elmenni sokáig, és képzeld el, hogy olyan volt, hogy ha pl. sokat sétáltam, akkor kipirosodtak a térdeim, és bemelegedtek. Vagy amikor leguggoltam, akkor recsegtek-ropogtak. Aztán egyszer összeszedtem magam, elmentem a fogorvoshoz (mostmár nagyjából rendben vannak), és megszűntek a térdpanaszaim, de 100%-ban!!! Sőt, már a fogorvostól sem félek, pedig régen 1 hétig alig bírtam aludni előtte. Most meg úgy érzem, mintha valami wellness kezelésre mennék. :D

2009. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem a héten húztak egy fogamat ez már a második fogam volt. Sokkal rosszabbra számítottam. Ha jó doki csinálja, alig érzel valamit utána.

Nekem is rossz felül szinte az összes fogam, de még megmenthető.

2009. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A wellness azért túlzás :) , de az biztos, hogy csak legelőször ilyen nehéz elmenni a dokihoz, aztán már ha belekezdtél, már könnyebb újra elmenni. Csak ne szakítsd félbe a kezeléseket és egyszer csak azt fogod észrevenni, hogy már ragyog is a mosolyod a tükörben. Ha végig csinálod, meg is érdemled! Kitartás és bátorság!
2009. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!