Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után azonnal...

Gyökérkezelés után azonnal végleges gyökértömést csináltak. Ugyanúgy fáj mint előtte. Most mi lesz?

Figyelt kérdés
Elhalt egy őrlőfogam.gyökérkezelte az orvos majd az azonnali gyökértömés mellett döntött.ugyanúgy fáj ha ragni próbálok,mint gy.k előtt. Azt mondta ebben az esetben vissza kell mennem. Mi fog történni,mit fognak csinálni vele?
2009. dec. 7. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Várj egy picit még azzal a visszamenetellel. Nekem 3-szor tett bele ideiglenes tömést és utána került bele a végleges. Másnap azt hittem betojok, annyira el kezdett fájni. Pedig már nem lehetett benne ideg. Nekem azt mondta, hogy megnyugszik a fog és így is lett. Eltelt már 4 hónap, de egyszer sem éreztem már semmi fájdalmat.

Amúgy, ha nem múlik a fájdalom akkor ki kell húzni. Úgy tudom már semmit nem lehet vele tenni.

2009. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj vissza, nem lett volna szabad végleges tömést tenni bele. Sokszor még ideiglenes tömést sem tesznek bele első alakalom után, hogy tudjon ürülni.

Ki kell szedni a tömést, újra kitisztítani és szabadon hagyni.

2009. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szabadott volna ilyen hamar gyökértömést rakni a fogorvosnak,nekem is nagyon fájt utána végül kiderült ,hogy az inyem begyulladt tőle az fájt.Antibiotikum után elmúlt a fájdalom és most is jó a tömés.
2009. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!