Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megőrülök a fájdalomtól mit...

Megőrülök a fájdalomtól mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 napja rettenetesen fáj a fogam szinte megőrülök tőle. Szerintem be van gyulladva mert amikor hozzányúlok az ínyemhez nagyon fáj. Ezt a fogat már nem lehet megmenteni mert csak egy kis gyökér le van törve. Ma megyek a fogorvoshoz csak nagyon félek,h fájni fog ha kihúzza. De akármi is lesz kihúzatom mert így nem bírok létezni. Szerintetek mit fognak vele csinálni mire számíthatok?
2014. okt. 25. 05:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez volt! Először kapsz rá antibiotikumot hogy a gyulladás le húzódjon,aztán ha már nem gyulladt kihúzza! És nem fog fájni! Nekem sem fájt,és megvan 5 perc alatt! ;) szurkolok neked!
2014. okt. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem mert ezt nem lehet bírni megállás nélkül csak fáj és még a gyógyszerek sem hatnak. Ma megyek az ügyeletre és kiváncsi leszek mit csinálnak majd vele. Legalább gyógyszert kapjak,h ne fájjon annyira mert megőrülök.
2014. okt. 25. 05:41
 3/17 anonim ***** válasza:

Mikor orvos látta, azt mondta, ki kell húzni?

Még koronát szoktak tudni csinálni rá.

Minden beavatkozást érzéstelenítéssel csinálnak, elvileg a kezelés nem fájhat.

2014. okt. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Van nagyobb fájdalom, mint a szinte megőrülés ??
2014. okt. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ügyeleten kihúzzák, vagy kapsz gyógyszert, mert ha nagyon be van gyulladva, akkor nem biztos, hogy hat az érzéstelenítő injekció.
2014. okt. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kihúzzák. Nem fog fájni. Olyan erős érzéstelenítőt adnak, hogy észre sem veszel majd semmit. Lehet, hogy majd kapsz rá valami antibogyót is, attól függ mennyire van begyulladva....
2014. okt. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát készülj fel arra ,hogy nem lesz egy leányálom ... Páromnak a szájsebészetre kellett mennie ,nagyon be volt gyulladva a foga .. Először megvágták az ínyét és beültettek egy drain csövet ,hogy a genny azon ürüljön ,majd rá két napra kellett visszamennie ... azt mondta ,hogy felőtt férfi létére a kínok kínját élte át ,borzalmas volt . Neki is totál gyulladásban volt ,és hiába volt a genny elvezetve ,nem lehetett 100% san érzésteleníteni :S !
2014. okt. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Persze nincs két egyforma eset ,hátha neked szerencséd lesz !!!
2014. okt. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ, hogy fáj-e vagy sem. Én azt mondom, hogy az esetek nagy többségében sima foghúzás egyáltalán nem fáj, nem kell tőle parázni. Egyébként ez egyénenként is különböző. Nekem pl. soha nem fájt a foghúzás. A férjem, minden foghúzás után napokig szenved a fájdalomtól, eleinte nem is értettem, hogy mi fáj, mivel a fog már nincs is ott, aztán kiderült, hogy apósom ugyanígy szenved foghúzás után.
2014. okt. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ezt a fogat már semmiképp nem tudják megmenteni mert le van törve teljesen csak a gyökere van meg de borzalmasan fáj.
2014. okt. 25. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!