Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megőrülök a fájdalomtól mit...

Megőrülök a fájdalomtól mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 napja rettenetesen fáj a fogam szinte megőrülök tőle. Szerintem be van gyulladva mert amikor hozzányúlok az ínyemhez nagyon fáj. Ezt a fogat már nem lehet megmenteni mert csak egy kis gyökér le van törve. Ma megyek a fogorvoshoz csak nagyon félek,h fájni fog ha kihúzza. De akármi is lesz kihúzatom mert így nem bírok létezni. Szerintetek mit fognak vele csinálni mire számíthatok?
2014. okt. 25. 05:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akkor nem húztak még neked úgy fogat kedves utolsó ,hogy be volt gyulladva .Nekem volt hozzá "szerencsém " ... nagyon durva volt !!! Éppen ezért is volt ,hogy mikor a bölcsességfogaimra került a sor ,altatás mellett távolíttattam el őket (egyszerre)+ akkor már a szükséges fogakat be is tömték .Na ez volt életem legjobb fogorvosi élménye ;))))) ! (Persze anyagilag húzós volt :S ,de nem bántam meg )
2014. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kérdező akkor lehet ,hogy feltárásban fogják eltávolítani a fogat,vagy vésik (..ha nincs rajta "fogás" ,muszáj) .. mindegy meg kell csináltatni ,mert súlyos problémákat okozhat (a fájdalmon kívül) egy gyulladt fog .
2014. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hogy jut el valaki odàig hogy màr csak a gyökèr van meg?
2014. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Eljuthat .. ha valaki olyan erősen fél a fogorvostól,hogy nem megy el csak akkor ,ha már a fájdalom odaűzi ... Nekem is volt egy olyan fogam valamikor ..terhesség során /után elgyengült a fogam és egyszer csak eltört .. na akkor a kínok kínját éltem meg 2 napig (tudom felelőtlen voltam ) ,aztán a fájdalom elmúlt és csak nem mentem dokihoz ,a fogam rohamosan romlott és mire odajutottam ,végképp menthetetlen volt .
2014. okt. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én kiskorom óta félek a fogorvostól mert a mi körezi orvosunk egy vadállat sokat panaszkodnak rá. Én nem engedtem meg neki,h hozzányúljon a fogaimhoz. Aztán középiskolában megcsináltattam őket de másik orvossal utána jók lettek a fogaim. Aztán idővel megint rosszabb lett szerintem én ezt örököltem apámtól mert neki sem voltak jó fogai ő is sokat szenvedett velük. Ma viszont végre kihúzták nemrég jöttem haza az orvostól a húzás nem fájt mert kaptam 2 injekciót el is zsibbadt rendesen. A doki alig tuda kihúzni mert nehezen jött ki szinte rá feküdt a fogamra és ideges volt,h nem akar kijönni azt mondta nagyon mélyen van a gyökere a fognak. Kihúzta nagy nehezen és azon nyomban elkezdett fájni azt hittem megőrülök. Nagyon remélem ez a fájás idővel elfog múlni nem szeretnék mégegy álmatlan éjszakát a fogam miatt :(
2014. okt. 25. 12:27
 16/17 anonim ***** válasza:

Ki bírta szedni?

Nem adott utána valami antibiot?

2014. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Melyik fogad volt?
2014. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!