Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg létezik fájdalommentes...

Tényleg létezik fájdalommentes foghúzás?

Figyelt kérdés
Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
2014. nov. 29. 18:57
 1/8 szamo77db ***** válasza:
Az én fogorvosom olyan jó helyre adja az injekciót, hogy még órák múlva is zsibbadt a fél arcom. Kétségtelen, sok múlik az orvoson!
2014. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mai fájdalomcsillapítók sokkal jobbak, mint a 40-50 évvel ezelőttiek.
2014. nov. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha nincs begyulladva akkor igen létezik, "sajnos" tapasztalat...
2014. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A fogorvos szerint ki kellene venni a jobb fenti bölcsességfogam. Nem fáj, nem romlott, semmi baja, csak épp oldalra nőtt, tehát a rendes fogam mellé bújt ki.


Annak az eltávolítása sem fájna?

2014. nov. 29. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jól el van zsibbasztva, akkor nem fáj, csak kellemetlen, nyomór, feszítő érzés, recsegés.
2014. nov. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 GhostGirl14 válasza:
Szia! Az én orvosom nagyon szépen beinjekciózta alig éreztem valamit.:D vártunk egy 5-10 percet utána nagyon óvatosan elkezdte húzni ott egy picit éreztem a fájdalmat de elviselhető volt :) 12/L
2014. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ebben az esetben tényleg ajánlott minél hamarabb kivenni mert mosni sem fogod tudni rendesen és lehet később szuvasodni fog...
2014. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg létezik, nekem is kihúzták, 1 pillanat volt, előtte röntgen, aztán injekció több helyre amit szintén egy zselével elérzéstelenítettek, így még az se fájt. Egyetlen kellemetlen dolog benne, a tudat, hogy valaki a szádba nyúl, én nagyon féltem de egy reccsenésen kívül semmit nem éreztem. Nekem az egyiket húzták, a másikat műtötték, abból is csak a varrást éreztem a legvégén, de rossz élményem arról se maradt. Ahová járok, egyébként nem fogorvos hanem szájsebész csinálja, merem ajánlani ha gondolod (Dr. Kozik Balázs).
2014. dec. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!